Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti melyik lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lehetőséget találjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy elszeretném mondani egy fiúnak, hogy tetszik. Sok tanácsot kaptam már itt, de kíváncsi vagyok rá, hogy szerintetek melyik lenne a legjobb ebben a helyzetben.

1.Egyszerűen elmondom neki, hogy tetszik.

2.Elkezdek vele beszélni arról, hogy szeretne esetleg kapcsolatot.

3.Nem mondok semmit, csak adok neki 1 puszit.

4.Nem csinálok az ég világon semmit, csak próbálom apró jelzésekkel felhívni magamra a figyelmét és várok a csodára:D:D

Tudom, hogy kissé túlkomplikálom, de ez lesz az első, hogy ilyen tettre vetemedjek:D. Bármilyen más megoldást is szívesen olvasok. Várom a segítségetek és az indoklást. Előre is köszönöm.


2010. dec. 27. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is a kettes. Ezzel nem vagy túl lényegretörő,de azért rájöhet h mit is akarsz. Ha úgy érzed h kölcsönös az érdeklődés egymás iránt, a végén jöhet a hármas ;)

19f

2010. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen formán ezek közül egyik sem:

1: milyen hülye helyzet már, hogy szia, tetszel, na erre mit mondasz.

2: egy fokkal jobb, mint az 1., de elég erőltetett ez a fajta "ráutalás"

3: mindennek megvan a maga ideje, azért ez előtt nem árt egy picit alapozni, hogy ott álltok, váratlanul megpuszilod a semmiből, és most meg reagálja le a szerencsétlen első megrökönyödésében.

4: ezzel meg az a gond, hogy mi férfiak jó százalékban immunisak vagyunk az apró ráutaló jelzésekre. Ráadásul felteszem ő se olyan idős és tapasztalt, tehát ha még fel is tűnik neki valami, akkor se biztos, hogy van annyi önbizalma, hogy ezt meri annak értelmezni, és egyáltalán mer-e bármit csinálni.


Legcélratörőbbnek én azt tartanám, ha egy egyértelmű ráutalással próbálkoznál, mondjuk odamész, beszélgetsz vele, és elhívod valahova, ahol kettesben lennétek, hogy teszem azt volna-e kedve veled kettesben megnézni az XY kiállítást, mozit, vagy csak valahova el kell menned, és nem lenne-e kedve elkísérni, mert tökre örülnél neki.



Ha aztán úgy néz ki, hogy megy a dolog, meg elvagytok, akkor lehet próbálkozni a 4essel, hogy jelezgeted neki, hogy akár történhetne is valami, vagy ha nagyon nem képes átlépni a határt önmaga, akkor ott már jöhet a 3as direkt módon, de ezeket már te fogod ott érzékelni, hogy hogy is alakulnak a dolgok.

2010. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Мirkó ***** válasza:
100%

Sztem a 3as a legjobb. Tiszta, egyszerű, őszinte, nincs túlbonyolítva :D És kénytelen reagálni rá így vagy úgy, nem bizonytalankodhatja el ahogy az összes többit :)


Én viszont a kettest semmiképp nem mondanám, a legtöbb fiú nem szeret/akar/tud beszélni az érzéseiről, ezek nagyon ritkán sülnek el jól, inkább hagyd :S

2010. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyik sem jó :/
2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
csak simán próbálj vele beszélgetni.
2010. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a 2.
2010. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

NA majd itt a főnök és megmondja :D

Szóval.


Először is a 2. Beszélgettek a szerelemről kapcsolatokról, kinek milyen az ideálja.--->Ha látod hogy érdekli a téma és felismersz magadra az ideáljából akkor jöhet az 1.

Ha azt mondja hogy tetszel te is neki akkor a 3.-ból akár csók is lehet ;)

2010. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 vagy 4, a többi módszerrel krvának fog nézni és nem fog megbecsülni sem tisztelni

25f

2010. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
1+4 és minden jó lessz :D de a kettediket semmikép ne
2010. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyik sem. A legjobb, ha elmentek kettesben beszélgetni, mikor egymás mellé leültök, ráhajtod a fejed a vállára. Enyhe célzás, de teljesen érthető.
2010. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!