Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnál jártam a minap....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnál jártam a minap. Mit mondjak, ledöbbentett. Lakozott bútorok, ódivatú mintás szőnyegek, fűrészporos tapéta. Ennyire nem érdekli a ffakat a lakókörnyezet? Egy ledöbbent 24 éves lány

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig néhány kiegészítő feldobná a hangulatot, nem is drágák...
2014. aug. 9. 15:32
 2/7 Kerida ***** válasza:

Általában nem.


Bár engem csak a kupi, és mocsok akaszt ki. A bútorok annyira nem. Ódivatú bútorokkal is lehet valakinek takaros a háza.

2014. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj ezekkel?
2014. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vettem nemrég két fogkefe tartót, a barátom azóta se vette észre, és amikor szóltam, hogy milyen klasszat vettem, rá se nézett. A férfiak nem nagyon értékelik a szép dolgokat.


Bár a barátom most nagyon lelkes, mert festünk, és színmintákat nézegetünk, meglepően aktív, meg át is rendeztük a lakást nemrég.


Lehet, hogy neki tetszenek a ronda dolgok? Erre nem gondoltál? Vagy: nincs pénze felújítani? Vagy csak aludni jár haza, és nem érdekli? Bár...engem akkor is zavarna a ronda berendezés. Szóval lehet, hogy szerinte nem ocsmány.


27l

2014. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomat sem érdekli. Funkcióját ellátja a tárgy, tiszta stb. A többi nem számít.

Albérletben meg pláne nem.

2014. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel. Ha ellátja a funkcióját akkor már jó. Engem meg a Versaillest majmoló sznob lakások szoktak kiakasztani.
2014. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korfüggő. Bár nem feltétlen. Régebben mindig fiatalabb srácokkal jártam, akikkel csak 4-5 év volt köztünk a korkülönbség az ő javukra. Köztük volt, akit nem érdekelt a környezete, kupi volt nála, stb. De volt olyan is, akinek rendezett volt a szobája (ha szülőknél lakott), vagy a lakása. Most viszont 38 éves párom van, 18 év van köztünk. Van egy lakása és egy háza is. Mindkettő igényes, tükrözi a stílusát. A lakás inkább legénylakás, egyszerű, funkcionális, de stílusos és szép. A ház pedig jobban felszerelt, alkalmas családi háznak, gyerekszoba is van, hisz már van is egy gyermeke egy előző kapcsolatából. A lakás inkább minimalista, modern, a ház pedig barátságos és meleg hangulatú. Őt biztos, hogy nagyon érdekli a lakókörnyezete, de valószínűleg ehhez fel kell nőni, meg kell érni. 15-20 éve valószínűleg ő is beérte volna egy ódivatú lakással, csak legyen hova hazamenni az egyetemi előadások és a hétvégi bulik után.
2014. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!