Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam telón vagy neten vagy várjam még hazajön?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön van egész nyáron, sportol. 1,5 éve vagyunk együtt nagyon a végét járja a kapcsoltunk részemről. Már szakítottunk pár hónapja, de könyörgött, hogy próbáljuk meg újra. Tudom, hogy ő még szerelmes. Elmentem nyaralni a barátaimmal és az a srác is jött, akivel 3 éve kerülgetjük egymást, de sose történt köztünk semmi. A nyaralás alatt szinte végig kavartunk (titokban) és többször szexeltünk. Mióta hazajöttem eléggé hiányzik az együtt töltött idő és ő is folyton keres, hogy találkozzunk. Mióta nem vagyok a másik sráccal tudatosult bennem, hogy mennyire szemét vagyok a barátommal és az is, hogy szakítani akarok vele. Nem tudom, hogy megmondjam neki most vagy várjam meg és személyesen mondjam el? Azt se szeretném, ha a teljesítményére menne rá. Tudom már, hogy kit akarok és nem őt. 20/L
2014. aug. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg hazaér, legalább a sportolásban ne akadályozd. Sajnálom, hogy így alakult, bár nem szép dolog a megcsalás, azt azért meg kell hagyni, de ez most mellékes.
2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy r....c vagy, anyád büszke lehet rád.
2014. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2/Na kíváncsi vagyok a te erkölcsös szent életedre....pont a te fajtád a legnagyobb szemét
2014. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg minnél elöbb tudja annál jobb. Ha kivársz vele, és később tudja meg, akkor érdekelni fogja hogy mégis mióta tart ez a kapcsolat a másikkal? mit csináltatok együtt, mennyiszer, stb. Jobb ha minél elöbb megpróbálod lezárni a dolgot, mert így nem fogsz tudni úgy találkozni a másik pasival hogy ne érezz bűntudatot.


Hívd fel, vagy skype-on szépen vezesd le, hogy már régóta nem érzed ugyanúgy ezt a dolgot, és már kiszerettél belőle, lehetőleg azt a részt próbáld hanyagolni, hogy azóta már "megcsaltad", mivel elmondásod szerint már elég szar a kapcsolat most is, és már rég vége kellett volna hogy legyen...

2014. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-kieg: próbáld meg úgy előadni a dolgot, hogy nem egy másik pasi miatt hagyod el, hanem azért mert már nem szereted őt, nem érzel iránta semmit. Jobb ha nem tud róla, hogy már más tetszik és milyen viszony van már köztetek.
2014. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!