Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak velem történik, történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem történik, történt ilyen?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, elég hosszú kapcsolat után, az első szerelmem volt. Depressziós voltam és teljesen összetörtem. Eltelt 3 hét azóta, tartjuk egymással a kapcsolatot, lett barátja. Még mindig azt érzem, hogy nem dolgoztam fel, de valamikor teljesen elfogadom a helyzetet. Még szeretem is, de nem lépek, nem mondom el neki, hiszen boldog más mellett. Reggel nagyon nehéz, legszívesebben megölném magam, de délután, estére meg eltűnik minden ilyen gondolat (nem iszok alkoholt). Csak én érzek ilyet ilyen helyzetben? Hogy tudnék ezen túllépni?
2014. aug. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elfelejtenéd,és úgy hogy nem foglalkozol vele addig az ideig,az menne.
2014. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb akkor lenne ha nem beszélnétek egymással. Így hogy beszéltek, tudtok mindent a másikról, ez csak fájdalmat okoz a másiknak.
2014. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"elég hosszú kapcsolat" = ?

ha 3 héttel a szakítás után van más barátja, akkor részéről annyira nem lehettek mély érzelmek

2014. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik jópárszor, az első a legrosszabb, utána ha találsz egy kedves lányt és jobbat akkor a végén örülsz hogy jobban jártál végülis, de ha annak is vége, akkor már gyakorlott vagy és nem veszed a lelkedre annyira mert már tudod, hogy ugyis előbb utobb majd lesz egy következő..
2014. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szeretett, de az utolsó pár hétben eléggé távol kerültünk, 2,5 éves kapcsolat volt, elég sok mindenben csak a másikra számíthattunk. Lehet tényleg meg kéne szakítani vele a dolgot, nekem is feltűnt, hogy ilyen hamar talált mást, de ha neki ez jó. Inkább arra gondolok, hogy előtte is volt életem, próbálom magam ahhoz igazítani, amilyen régen voltam. De megfogadom a tanácsokat!
2014. aug. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!