Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a páromnak?

Figyelt kérdés

A barátommal (31) 4 éve vagyunk együtt, még sosem volt ilyen. Mostanság mintha kissé erőszakos lenne és agresszív. Világ életében nyugodt ember volt, nem ivott, nem cigizett stb, sosem voltak veszekedéseink, max kisebb vitáink és sosem kiabált velem. Valamelyik nap pedig lett egy hevesebb beszélgetés, a karomat pedig úgy megszorította, hogy annyira fájt, hogy könyörögni kellett neki, hogy engedje el, és persze akkor sem tette. Szerintetek mi lehet a baj? Titkon iszik? Azt érezném...vagy gyógyszerezi magát, amire egyáltalán nem lenne szüksége?


22/L



2013. dec. 31. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell erre gondolni, hogy titkon iszik? Netán beszéld meg vele, azért a párod. Akik már beszélni sem tudnak, azok minek vannak együtt?...
2013. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Gyűlik benne valami feszültség 4 éve, és kezd besokallni?
2013. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem sosem volt még ilyen, jobbat nem tudok. Persze azóta bocsánatot kért, de nem tudja vagy inkább nem akarja elmondani miért ilyen..csak a szavakat keresi...


#2 Nem hinném, hogy besokallt, különben nem akarna feleségül venni..

2013. dec. 31. 13:39
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg valami nagyon nagyon idegesiti. És nem kizárt, hogy ez te leszel.

(És persze akarhat feleségül venni, de még vagy nem látja az összefüggést, vagy úgy van vele, hogy megoldódik. Ez most nem releváns.) Viszont erős a gyanúm, hogy ez durvulni fog, és idő kérdése, és megüt.

2013. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy hirtelen mi váltotta ki ezt belőle, sokáig távkapcsolatban éltünk, de volt egy időszak, hogy együtt laktunk, most meg megint pár hónap távollét után végleg összeköltöztünk, megoldotta, hogy itt dolgozzon januártól. Úgyhogy annyira azért csaknem sokallt be tőlem, sokáig alig láttuk egymást, csak 2-3 havonta egy rövid időre...ezt az együttlakást is ő akarta jobban.
2013. dec. 31. 13:51
 6/17 anonim ***** válasza:

Amit írtál:

"de nem tudja vagy inkább nem akarja elmondani miért ilyen..csak a szavakat keresi... "


Hát még az esküvő előtt kellene biztatni, hogy csak keresse meg azokat a szavakat.

2013. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéljétek meg! Lehet, hogy valami családi gond, bár én akkor sem feltétlenül nézném el,hogy ne tudjon uralkodni magán a párjával szemben. Én(persze előfordulhat, hogy te más vagy) ha tovább menne,mint pl. megüt, azonnal ott hagynám a viharba. De tényleg inkább beszéljétek meg először!!
2013. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az esküvő is eddig mindig csak tervben volt, mivel távkapcsolatban éltünk nem gondoltam úgy, hogy érdemes lenne, de már egyre jobban közeledik, hogy ez meg lett oldva.


Lehet van valami abban, hogy családi... karácsony első napján a szüleinél voltunk, és olyankor úgy szokott menni, hogy a testvérei is ott vannak a párjukkal, meg mindenki, az öccséhez egy értelmes szót nem szólt, folyton beszólogatott neki, már akkor is mondani kellett, hogy fejezze be, erre velem is azt csinálta, pár magas labdát leütött, és nem akárhogy. Mivel nekem vele van az első komolyabb kapcsolatom, nem nagyon tudom elképzelni nélküle az életem, bármit is csinál, de igazad van, ha megüt, akkor ott kellene hagyni, csak lehet nem menne.

2013. dec. 31. 14:46
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem tudja melyk lyukba kell berakni..
2013. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

sok távkapcsolat-kicsit együtt élés-sok távkapcsolat -megint kicsit együtt.

Nem korai az az esküvő egyébként???

2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!