Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak miért nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért nem tetszenek az olyan lányok akik nem isznak, nem dohányoznak és nem járnak bulikba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Azok a lányok miért sírnak, akiknek nem kellenek az olyan fiúk, akik ezt el is fogadják? ;)
2014. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem ettől függ, hogy tetszik-e egy lány. Bár tény, hogy a dohányzás nálam kizáró ok.
2014. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez a két dolog nem áll összefüggésben.

Furcsa mód, lányoknál sokkal inkább. Amelyik srác nem bulizik az kb. eláshatja magát, úgy néznek rá mint aki nem erről a bolygóról jött.

2014. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is fel lehet tenni e kérdést..
2014. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Furcsa mód, lányoknál sokkal inkább. Amelyik srác nem bulizik az kb. eláshatja magát, úgy néznek rá mint aki nem erről a bolygóról jött.


Jaja, pontosan. Pedig nem mindenkit érdekel az a fajta tombolás, ami egy buliban megy. Én jobban szeretem a Boxgálákat vagy napközben valami extrémsportot vagy motorozom, utána már nem érdekel, hogy elmenjek bulizni, alig várom, hogy pihenjek egy kicsit.


Más embereket pedig a csendesebb dolgok kötnek le. Inkább a nők azok, akik csak a bulizós srácokat veszik észre. Nálam pl. előny ha a párom nem jár bulizni, mert semmi hangulatom testőrködni még éjszakánként is.

2014. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Így van kérdező jól csinálod, pontosan ez a módja annak hogy ötmillió üzenetet kapj GYK-n, gratulálok.


Mi lesz a következő fontos emberi megoldatlan probléma amiről lerántod a leplet?

2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Én pont fordítva vettem ezt észre mert azt mondják hogy egyáltalán nem nőies ha cigi vagy pia szagú egy lany
2014. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Az a poén , hogy én pont ilyen vagyok. Nem kszom , nem cigizek , nem járok bulizni..... a lányok mégis lenyomiznak. Mármint a plázacicák , és érdekes módon csak azok. A NORMÁLISOK pedig értékelik.
2014. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan ilyen vagyok, mégsem vesznek észre a csajok, pedig elvileg jól nézek ki, olyan hobbijaim vannak, amikkel elvileg le lehetne venni a lábukról a csajokat.

És akik meg buliznak, azok pedig a csajok egy részének kedvencei, még ha bunkó, lenéző, "menő" csávók, akkor is.

Jobban szeretem az ilyen lányokat, mint amilyen te vagy, bár az efféle tulajdonságokkal rendelkező lányok egy része is az utóbbiakra mennek rá.

2014. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 October15 ***** válasza:

Nem isznak: hááát... ahogy érzi.

nem dohányoznak: kb elvárás, úgy 3 sec alatt meg bírok dögleni a szagától.

nem járnak bulikba: Nem baj az... ha már ismered a csajt :D. Te esetedben: eeeeeeeesetleg nem az itt a probléma, hogy szimplán ismersz 3 embert annak meg van csaja ?:D tudod a "bulikban" vannak olyan objektumok amit szingli pasinak hívnak..


Egyébként nincs olyan pasi/csaj a világon akit ezen 3 tulajdonság valamelyikéért utasítanának el.. más lesz ott a probléma.

2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!