Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, nektek gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek gáz, ha a csajotok a haverjaid előtt zsíros kenyeret és parasztkolbászt eszik?

Figyelt kérdés
Utána a haverjaitok nem fognak beszólni emiatt?

2014. aug. 10. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább jobb fejnek tűnik a csaj ettől :) ha szereti had egye..én is a barátom haverjai előtt eszem zsíros kenyeret hagymával..nem para
2014. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megvolt a mai watafak kérdés is
2014. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De most ez mitől lenne gáz? Világi kaja. Még ilyen beülős helyeken is szokták árulni.
2014. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most nem az, mert én megeszem az ilyen kajákat, csak a barátom nem akarom ciki helyzetbe hozni, hogy utána azzal szívassák haverjai, hogy a csaja miket eszik. engem nem érdekel, ha leszólnak emiatt
2014. aug. 10. 12:55
 5/9 RRR ***** válasza:

az a gáz ,ha az felmerül hogy ő bárhogy is gáz mások előtt


nem

2014. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy gondok vannak a világgal, az a nagy helyzet...
2014. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:

1.: ki nem szrja le ha beszólnak ?:D

2.: ott és azt eszik ahol és amit akar nem?

3.: én úgyse bírom megenni ezeket szóval.. legalább elfogy :D

2014. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én feleségül is venném azt a nőt, aki ilyeneket eszik, főleg ha társaságban is!!
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha azt kívánja, egye. Nem gáz, mert legalább eszik valamit, nem úgy, mint a legtöbb anorexiás csirke. Ha utána beszólnak, akkor tegyék, ha nekik így jobb az életük: majd abbahagyják egyszer.
2014. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!