Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok olyat mondana, hogy nagy a kofferotok, meg zsíros a hasatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
pofon????
2013. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha poénkodna, visszavágnék.

Ha lenne rajtam + 10 kiló a zabálás és tunyaság miatt, magamba szállnék, és változtatnék (természetesen a hangsúly ebben az esetben is számít, nem mindegy, hogyan hangzik el egy ilyen kijelentés).

Ha meg jogtalanul hangzott el, mert épp diétázol/edzel vagy nem is vagy elhízva, akkor ajánld fel neki, hogy kereshet egy bombázót, ha olyan rossz veled.

2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
mert pofonnal meg van oldva ugye???
2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elöször belenéznék a tükörbe (vag felpróbálnám a tavalyi kedvenc nadrágomat) és a látottak alapján vagy közölném vele, hogy hülye, vagy sürgösen utána néznék, hogy hogy tudok visszafogyni normális méretre.
2013. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel a párom nem egy tahó, tudnám, hogy nem bunkóságból mondta.

A saját párod te ismered, te tudod, mennyire kell tőle komolyan venni. De azt mondom, ha egy ótvar bunkóval élsz együtt, te akartad, szóval ne nyafogj.

2013. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle: Szeretnéd, hogy változtassak? Jobban tetszenék vékonyabban? Ha a válasz igen, akkor tudod, mi a teendő, ha a válasz nem, akkor szintén..
2013. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Mivel veled jár, feltételezem, hogy maximálisan elfogadott téged, úgy szeret, ahogy vagy. Ha ezek után piszkálódik, én a helyedben megkérdezném tőle, hogy akkor miért nem választott magának inkább ő is egy modell-pálcika-pitcsát.

22/f

2013. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
78kg vagyok, igaz hogy van rajtam felesleg, de ez soha nem volt probléma koztunk....eddig. mindig mondta hogy mennyire kíván, és neki nem tetszenek a pálca nok. nem tudom mi lehet most, rááadasul ezek a szavak sem jellemzoek rá, soha nem szokott sértegetni, de most nagyon megbántott
2013. dec. 19. 17:05
 9/14 anonim ***** válasza:

És hány centi vagy? Mennyi rajtad az izom?

Mellesleg épp csak a lényeget hanyagolod, hogy milyen szituációban, milyen előzmények után, hogyan is hangzott pontosan el a kijelentés...

Egyébként míg volt a vőlegényemen +30 kiló, én is lazán odavágtam neki, hogy hájas, nagymellű, karfiolseggű, a különféle "becenevekről" már nem is beszélve.

Sosem volt ebből sértődés, mert egyrészt igazam volt, másrészt ettől még tudta, hogy szeretem.

2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alapból nem választanék olyan alacsony értelmi szintű embert párnak, aki ha valamivel elégedetlen rajtam, ilyen alpári, bunkó stílusban közli.

Szerencsére a párom soha nem ilyen módon hívná fel a figyelmemet a hibáimra.

2013. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!