Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre jó, ha ezt írom?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy horvát sráccal a nyaraláson, de nem beszéltünk, csak köszöntünk egymásnak. Nagyon szimpi volt, és úgy éreztem, ez kölcsönös. Bejelöltem facebookon. Most írni szeretnék neki, de nem tudom, hogy mit. Kezdetnek az jó, hogy nagyon szeretem Horvátországot, és jó neki, hogy ilyen szép helyen lakik? Még semmit nem beszéltünk és kicsit izgulok :D
2014. aug. 10. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy kezd, hogy dobrevecser. Így illene
2014. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom csak pár hetet nyaralsz ott akkor legyél lényegre törő, mert pár nap és úgyis mész el.

Mond meg neki hogy dugnál vele.

2014. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönni is szerettem volna neki :)
2014. aug. 10. 18:54
 4/8 A kérdező kommentje:
már itthon vagyok, köszi a segítséget -.-
2014. aug. 10. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem beszéltetek akkor,hogyan tudtad meg a nevét? Beírtam,hogy horvát srác és semmi csak ilyen fals képek,mi a titkod?


Szerintem kezd úgy,hogy nagyon jó volt téged ott látni,nagyon kedvesnek tűntél... így.

2014. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt névtáblája, onnan láttam. Köszi :)
2014. aug. 10. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom, én lesz*rnám ha az országom dícsérik, sokkal inkább a külsőmet kéne. Tehát nyomulj rá ne körülményeskedjél már babám, rossz nézni a szenvedésed.
2014. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatod azt,hogy kakosi..
2014. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!