Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom. De máshoz vonzódom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom. De máshoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve leszünk együtt. A párom egy nagyon helyes fiatal üzletember, mindene megvan szinte, nagyon rendes, normális. Nagyon sok lány szeretne ilyen barátot mint ő. Mondjuk vannak gondok nálunk is mint minden kapcsolatban de mindig megtudtuk oldani. Eddig vártam... vártam ... és mindig csak vártam... hátha egyszer szerelmes leszek. De sosem jött el ez a pillanat. Az ágyban sem vagyunk összhangban csak mint két jó barát olyanok vagyunk. Viszont mostanában a munkahelyemre szokott bejárni egy srác, aki már elkérte a számom, mindig néztük egymást és csak mosolyogtunk értelmetlenül... ráadásul pár napja el is hívott találkozni. Mint kiderült neki is van párja. A pasi annyira szemtelenül jóképű és annyira van benne valami olyan plussz amit a mostani páromnál sosem éreztem. Ha meglátom megáll a szívem. Annyira földöntúli érzés. Találkozzak vele ha elhívna? Mit csináljak? Soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok ez tuti. Azt mondta hogy nem is kell megcsalni senkit csak találkozgatunk és ha úgy döntünk h együtt jobb akkor jön minden magától. Segítség, sosem voltam ilyen helyzetben. Nagyon rossz.

2014. aug. 10. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Illik lezárni egy kapcsolatot mielőtt egy másikba átlépünk. Magamból kiindulva, nagyon bántana, ha úgy randizna a barátnőm egy másik férfivel, hogy még az én kezemet fogja és velem alszik együtt.


Ha akartok együtt valamit, akkor előbb szakítsatok, így korrekt a másik két emberrel szemben!

2014. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

"a párom egy nagyon helyes fiatal üzletember"

"Eddig vártam... vártam ... és mindig csak vártam... hátha egyszer szerelmes leszek"


ebből csak az jön le, hogy a pénzéért vagy vele...

2014. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal
2014. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Így jár az, aki szerelem helyett a bankszámlára bukik. Hadd ne sajnáljalak.
2014. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Személyleírást adtam azzal h üzletember. Nem milliomos, nem is gazdag. Egyáltalán nem vonz a pénze, felőlem a szemére is teheti ha alszik. De a vállalkozása jól megy. Helyes, tényleg nagyon helyes, vicces, de barátságnál többet nem érzek iránta. Szeretem, de nem szerelemmel. Nem villanyoz fel úgy mint pl ez a pasi. Egyébként ő most indít vállalkozást és az ügyben járt mindig a munkahelyemre.
2014. aug. 10. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a mostanit, így nincs sok értelme. Próbálkozz inkább a másikkal.
2014. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen pénz? Kit érdekel a pénze. Nekem is van elég pénzem. Szüleim jómódúak. Nekem két munkahelyem is van. Reggel 8tól este 8ig dolgozom. Kicsit sem érdekel senkinek sem a pénze, nem szorulok rá senkiére. Nem is ezt kérdeztem szóval aki nem tud értelmeset írni, az ne tegye! Köszönöm.
2014. aug. 10. 20:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pasid van tényleg, ahogy azt leírtad és számára is ennyire élvezetes a szex, mint neked, akkor légy nyugodt, ő már megtette rég a kellő lépéseket! Remélem érted a célzást.


Csak nehogy visszanyaljon a fagyi...

2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki mindegy a szex. Nem figyel rám. Ebből is elegem van. Lehet hogy én veszem ezt nagy lelkisre és közben ő meg rég csal. Kitudja.
2014. aug. 10. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szónak is száz a vége: hagyd el a mostanit.
2014. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!