Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vonzódom egy cigányhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok és történt velem valami, vagy valami zűr az agyamban. Tehát megtetszett egy cigány, aki 30 éves. Akaratom ellenére vonzódni kezdtem hozzá. Diákmunkán ismertem meg, ahol együtt dolgoztunk. Sohanem jönnék össze egy cigánnyal de segítsetek,hogyan hesegessem el a gondolataimat, mit tegyek ellene?


Az egész úgy kezdődött, hogy külsőre teljesen magyarnak néz ki. Tehát eleinte nem is tudtam hogy ki ő mi ő, kinek a fia. Fehér bőrű, kék szemű, a ruhái tiszták-illatosak, van szakmája, izmos, és nem néz ki 30-nak, alig hittem el, hogy 30 éves, mert kb. 23-nak néz ki.

Tehát valami nagyon megfogott a külsejében, az arcberendezésében, a fene sem tudja mi!

Aztán gondoltam magamban tök mindegy, úgysem lehet semmi, mert nem járnék vele úgysem, meg a szüleim kitagadnának úgyis, plusz egyszerűen rossz tapasztalataim vannak romákkal kapcsolatban, tehát semmiképp nem jönnék vele össze. Aztán el kezdett velünk beszélgetni. Én nem is törődtem vele, mondván minek? Egy az, hogy 31 ves, rám sem néz...

Aztán egyik napon megkérdezte van-e barátom. Mondtam, hogy nem. Aztán kérdezte, volt-e már komolyabb kapcsolatom. Mondtam nem igazán. Aztán megkérdezte tetszik-e nekem valaki. Mondtam, hogy nem... És itt nagyon elpirultam, remélem nem vette észre.

Napok óta éjjelente vele álmodok mindenféle hülyeséget, hogy pl ülök az ölébe meg ilyesmi. Nem értem miért érdekelte tetszik-e nekem valaki, bár gondolom csak bemagyarázok magamnak mindent már. De tényleg én nem akarom ezt érezni. NEM AKAROM! Mit tegyek? Már tegnap egész este sírtam. Egyébként volt már sok nője, köztük egy magyar is akivel éveket járt, és akit ismertem is...nem is volt igénytelen lány, kb. velem egy kategória külsőre -és a környezete is hasonló. Csupán idősebb és már diplomája van. Azért lett vége elvileg mert roma - nem roma közt ritkán működik jól a kapcsolat. Na mind1.


Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek? Még van egy hónap a diákmunkából. Én nem akarom ezt az átkozott vonzalmat érezni mert bár nem vagyok fajgyűlölő, sokat szenvedtem már a buszon kötekedő napbarnított lényektől. Nem akarom, hogy egy hang azt súgja ''ő más''. Mert

reálisan akarom látni a dolgokat de minnél inkább el akarom nyomni, annál nehezebb. Nem akarom ezt ! Ti voltatok már így? Hogy nagyon elakartatok nyomni magatokban egy érzést és csak jött és jött?


2014. júl. 24. 19:51
 1/10 KnightBalazs ***** válasza:
53%
Sziasztok blblabla nem érdekel. Ne vonzódj cigokhoz. Nem jó emberek a legtöbbje. Nagyon furcsa szokásai vannak és olyan eszményeik amik nem megengedhetőek...
2014. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"együtt dolgoztunk"


Kamu.

2014. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az érzelmeidet nem fogod tudni elnyomni szerintem, úgyhogy vagy szenvedsz, amíg el nem múlik ez az érzés, vagy összejössz vele, és NAGYON vigyázol, nehogy kihasználjon, átverjen...
2014. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ideig óráig kell nekik egy nő. Addig nagy a lamour, aztán kuka. Gondolkozz, eszedbe se jusson összejönni vele. Tuti lefektetne, használna, aztán mehetsz a levesbe, erre vágysz?


Sok ilyet ismerek. Cserélgetik a nőket, kidobják az egyiket gyerekestől, jöhet a másik. Legyen eszed!

2014. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott van már az álmaidban is ...ezk valami cigány mágiát küldtek rád . Menny el paphoz hogy szedje le rólad.
2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ember mint bárki, de ne kezdj vele mert nem vagytok egymáshoz valók:)
2014. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele járni mert én is tudom milyenek bár ő most másnak tűnik a szememben. Nem akarok semmit de minnél jobban nem akarom, annál rosszabb az egész helyzet. Mágia? Nem tudom. Amíg gondolatban nem foglalkoztam vele, elismertem hogy oké nem rossz pali, addig felém sem nézett. Aztán egyre jobban elakartam nyomni az érzéseimet erre egyik napról a másikra el kezd velem szemezni. Aztán mégjobban ki akarom verni a fejemből erre el kezd kérdezgetni ,hogy tetszik-e valaki.
2014. júl. 24. 20:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen vonz benne valami. A hangja, az arcvonása, a mozdulatai.
2014. júl. 24. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

nézegess több fiút az utcán vagy beszélgess párral

utána egy idő után tuti elmúlik a vonzalmad

össze jönni semmiképpen sem még ha normális akkor sem ugyanis a kicshalaad már lehet hogy nem lesz olyan mint ő no meg nagy a kor különbség is

2014. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

kezdjük ott, hogy nem cigány és magyar, hanem cigány és fehér, tudod? továbbá az egész irományodban úgy írsz róla, mintha egy féreg lenne. ez a húszas évek retorikája, gratulálok az őseidnek.

nos, ha te valakit legelsősorban felekezeti vagy rasszbéli hovatartozása alapján ítélsz meg, akkor szánalmas csótány vagy, aki nem érdemel ettől az élettől semmit. ha képes vagy levedleni azt a suttyó primitív feudális hülyeséget, akkor lehet, hogy képes lennél csak az EMBERT látni, és az alapján mérlegelni, hogy mit akarsz vele kezdeni.

2014. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!