Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veled, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy a párod mellett máshoz is vonzódtál?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a párommal, nagyon szeretem, vannak néha vitáink, de semmi komoly. Eszem ágában sincs megcsalni vagy elhagyni. Viszont a munkahelyemen van 1 férfi, akivel nagyon jó kapcsolatom lett, sok bennünk a közös, sokat beszélgetünk és bár nem az esetem, mégis nagyon vonz. Ez nekem nagyon új, a 3 év alatt nem volt ilyen és kicsit bűntudatom van.
2014. júl. 8. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből születnek a megcsalások. Valami probléma lehet köztetek, vagy neked vele. Nem tudom mi lehet az, de meg kel oldanotok.
2014. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhőz!

Én is imádom a barátnőm, de korántsem fényes a kapcsolatunk, és szégyellem de hasonló helyzetbe vagyok.

2014. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már. Ez tisztán biológiai. Ilyenek vagyunk...
2014. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent mondj el neki, ami zavar benne őszintén és ezt te is várd el tőle! Beszélgessetek a problémáitokról, hogy szerintetek min kellene változtatnia a másiknak ahhoz, hogy jó legyen. (Normális hangnemben, nem veszekedve!)


Ha csak szimpatikus a másik srác, akkor nincs gond, de ha több, akkor tényleg a kapcsolatodban kell a problémát keresni!

2014. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!