Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincéves férfiak! Kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincéves férfiak! Kezdeményeznétek párkapcsolatot egy közel húsz éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha esetleg igen, akkor ilyenkor nem gondoltok arra, hogy a lány még nem akar szülni, ha ti már szeretnétek gyerekeket?

2014. aug. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártok, azzal a különbséggel, hogy én még nem akarok gyereket, így aztán ebben is egyezik az álláspontunk.

Biztos, hogy ő már családot akar alapítani? Vagy csak egy újabb sztereotípiát húztál rá?

2014. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj és nem szeretném, hogy miattam elvesztegetné az éveit, ha esetleg nem működne a dolog hosszútávon, de most minden oké.
2014. aug. 10. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a közel húsz? Amúgy alapvetően nem életkor alapján választok párt, így nem alapvetően kizárt, de más életszakaszban tartunk, úgyhogy nem is szoktam ilyen lányokkal ismerkedni. Viszont egy kapcsolatnak sem úgy indulok neki, hogy ettől a nőtől gyereket akarok, a gyerek kérdés csak akkor merülhet fel, ha már stabil kapcsolatban vagyunk.
2014. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem szeretném, hogy miattam elvesztegetné az éveit, ha esetleg nem működne a dolog hosszútávon"

Miért, az jobb, ha inkább olyannal vesztegetné el az időt, akit még csak nem is szeret úgy, mint téged?

Nagy fiú már, hadd döntse el, hogy neki mi a jó. ;-)

Ez egyébként a tipikus hamis érvek egyike szokott lenni, amit a nagy korkülönbségű kapcsolatok ellen felhoznak. Mondván, hogy csak elvesztegetné veled az időt. Miért, ha most egy harmincassal jönne össze, járnak tegyük fel két évig, aztán szétmennek, azzal mennyire van előbbre? Mert szerintem ezzel sincs előbbre.

Egy kapcsolatnak ugyanúgy vége lehet akkor is, ha a nő harmincas, vagy ahhoz közeli. Meg aztán nyilván ha van egy kis esze, tudja, hogy egy ~18 éves lány még nem azért jön össze valakivel, hogy rögvest szüljön három gyereket. Ha meg neki az a vágya, akkor nyilván olyan körökben ismerkedik, akiknek szintén ez a vágyuk.

Ez csak egy sztereotípia, hogy nem jó 25 felettivel összejönni, mert ő ha nem is azonnal, de 2 éven belül gyereket akar.

Azt meg egyenesen ostobaságnak tartom, hogy elvek alapján dönti el valaki, hogy összejöjjön-e a kiszemeltjével, és nem az érzelmei alapján. Apropó, őt kérdezted már, hogy mit akar, és miért veled akarna járni? Mert szerintem a legtisztább az lenne, ha tőle kérdeznéd meg, és nem sablonok meg sztereotípiák alapján tippelnéd meg, hogy ő személy szerint mit akarna.

A másik "érv" az szokott lenni, hogy nem akarod, hogy feleslegesen elszúrja veled az éveit. Persze, ez nemes dolognak tűnik, csak épp az a baj, hogy a te álláspontodat tükrözi, és nem az övét.

2014. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!