Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel1999 kérdése:

Mit tegyek a lanyert? :/

Figyelt kérdés
Van egy lany aki 2 eve tetszik....jol osszejottunk es mar o is akarna velem valamennyire jarni velem...de megis mikor megkerdem tole hogy nem lehetne e tobb koztunk mint barat es jarjunk akkor azt mondja nem tudom....es azt mondja lehet hogy juje vagyok na de ez van nem tudom s keszz :/ .....mit tegyek hogy jarjan velem ez a lany mert nagyon tetszik nekem es akar az eletemet is neki adnam :'(
2014. aug. 11. 00:02
 1/9 KnightBalazs ***** válasza:
Zsepit adjak?
2014. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD
2014. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivan fiam?!
2014. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány évesek vagytok te és a lány?
2014. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KnightBalazs ***** válasza:
Hogyhogy mit? Huzd ki az ujjad a seggedből és hóditsd meg, legyél romantikus érzékeny ami kell, ennykre fatökü nem lehetsz, 2 év után tudnod kéne mi fogja meg egy fiúban, én 1 hónap alatt kiismerek egy lányt és te 2 éve nem tudod mivel járhatnál a kedvében?!
2014. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Marc Bolan ***** válasza:

Nem tetszik az írásod. :D Legközelebb olvasd át!


Amúgy a gond azzal van, hogy kérdezed. Nem kérdezzük a lányoktól ilyen nyiltan, hogy nem lehetne-e.

Udvarolj!

2014. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha a kezedbe vennél egy magyar helyesírás szabályai című könyvet??!


Egyébként, harcolj érte. Ne rohand le, hogy "Na? akkor járunk?"- hidd el, ha nem adod fel és időközben benne is kialakul, akkor nyert ügyed van.


Viszont ha bizonytalan akkor én hagynám a helyedben.


21 L

2014. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy angol a billentyűzete szegénynek. Bár ez nem mentség a "hogy juje"-re
2014. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el és keress valaki mást akit meg lehet dugni, ne pazarold az értékes időd ilyen " nem tudom " hülyeségekre
2014. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!