Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tesztel, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tesztel, vagy tényleg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja összejöttem a tökéletes fiúval. Minden tökéletes volt. Teljesen egymásra hangolódtunk. Már a személyes találkozás előtt is hónapokig leveleztünk. Viszont bekavart nála az ex és emiatt szakítottunk. Azóta barátok vagyunk, már amennyire ez lehetséges, de az exszel is szakított. Nagyon, nagyon összeillettünk, de most azt mondja, hogy már nem érez irántam semmit, mégis bókolgat, ajándékokkal lep meg. Közben az én exem is jelentkezett és szeretné újra megpróbálni. Ez a fiú is azt mondja, hogy persze, miért ne? De én nagyon szeretem őt és úgy érzem, ha visszamegyek az exemhez, akkor esélyünk sincs újrakezdeni, folytatni, barátságból újra szerelmet kovácsolni, amiben én még mindig bízom. Kérdés, hogy ha visszamegyek az exhez, a fiú azt fogja gondolni, hogy ok, akkor tényleg vége és túljutottam rajta, vagy tényleg úgy van vele, hogy neki mindegy? Tudom, hogy buta kérdés, hisz ki tudja. Nem tizenévesekről van szó, viszont párkapcsolatokban kezdőkről
2014. aug. 11. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szereted a csávót, de visszamész az exedhez, akkor elég szemét vagy, mert akkor az exed annyira nem is szereted..
2014. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az exem tud a fiúról...és azt mondja, hogy elfeledtetné velem, mert nem érdemel meg, ha elhagyott az ő exe miatt. Igazából ez nekem is kérdés...mert ha nem akar tőlem a fiú semmit, akkor tovább kellene lépnem....elfelejtenem
2014. aug. 11. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha azt a fiút akarod miért mennél vissza az exedhez..?

Mond meg a fiúnak hogy mit érzel iránta, hogy mi van, tisztázzátok a dolgokat, és úgy mérlegeljetek hogy mi lesz a továbbiakban..

DE! Az exed ha nem szereted felejtsd el..!

2014. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk a fiúval és azt mondta, hogy nem érez semmit, nem akar tőlem semmit, most csak a munkával akar foglalkozni és kész
2014. aug. 11. 16:59
 5/7 A kérdező kommentje:
és hogy szerinte menjek vissza az exemhez, aki boldoggá akar tenni engem
2014. aug. 11. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindkettőt elrontottad.Inkább legyél kicsit egyedül, ne akarj mindenáron valakivel lenni.
2014. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy mindkettőt elrontottam?
2014. aug. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!