Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes,aggódó típus vagyok,főleg a barátommal kapcsolatban.Nem szoktunk nagyon összeveszni,még soha nem volt olyan,hogy egy teljes napra összevesszünk,pedig már lassan 3 éve vagyunk együtt.Viszont ha összeveszünk,akkor teljesen ki vagyok készülve,gyomoridegem van,megy a gyomrom,de nagyon,nem tudok enni semmit,nem tudok aludni,semmi másra koncentrálni,nem is tudom mi lenne,ha szakítanánk,lehet megbolondulnék.Ha elmegyek a barátnőimmel is,akkor sem tudok teljesen kikapcsolódni,mert egy óra sem telik el anélkül,hogy ne rá gondolnék.Hogy tudnék ezen változtatni?Teljesen tönkreteszem magam,nem tudom miért vagyok ilyen..:(
2014. aug. 11. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
De az élet más területein is ilyen vagyok sajnos.A betegségektől is állandóan rettegek,mindig azt hiszem,hogy van valami bajom.Pedig csak 19 éves vagyok.. Sajnos anyukám is ilyen.
2014. aug. 11. 17:10
 2/4 Fényember ***** válasza:

Talán pszichológus?

Lehet tudna segíteni ezen, mert ez már nem túlzottan normális. :/

2014. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megnyugtatni magad ;) Ha 3 éve együtt vagytok és eddig még hosszabb időre nem vesztetek össze akkor nagyon szeret és jól működik a kapcsolat. Ha ő elmegy vagy te elmész dobjatok rá egymásra néha egy üzit vagy egy mailt :) Hidd el nyugottab leszel.
2014. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha más környezetbe kerülsz szerintem változni fog.

Nem akarsz elköltözni otthonról?

Nekem is nagyon aggódós Anyum, ez néha rám is rám ragad. Szerintem azért vagyok ilyen, mert ezt láttam otthon.

Voltam egy évet albiban, ami nagyon jót tett, mert rájöttem, hogy a problémákat aggódás nélkül is meg lehet oldani.

2014. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!