Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Errőől mégis mit gondoltok?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errőől mégis mit gondoltok?! Hihetetlen.

Figyelt kérdés

Van barátom 8 hónapja.. 5 hónaposak voltunk,amikor volt egy egy napos szünet,mert annyi vizsgája volt,hogy egyáltalán nem találkoztunk,volt hogy egy hétig is,és egyáltalán nem is keresett,nem érintkeztünk,se telefonon se msn-en,ha én nem kerestem..Volt egy kis szünet,aztán újra összejöttünk..Ez októberben volt.

Most január van és ugyanitt tartunk.. most 3 vizsgán van túl,és közölte velem 4 nap nem látás után,hogy ma se jön át,inkább alszik,meg ha felkel már nem lesz se kedve,se ereje(KÖZLÖM,HOGY 1 UTCÁRA LAKIK TŐLÜNK!) átjönni,ezért majd holnap találkozunk.. Olyan ideges vagyok,hogy valamit széjjelfogok törni..

Ez neki kapcsolat???FELÉM SE NÉZETT 4 NAPIG,SEMMIT NEM BESZÉLTÜNK SEHOGYAN..egyáltalán szerelmes ő ???

elegem van,annyira nem tud már érdekelni... Engem ne nézzenek ennyire semmibe!!!

17/L 19/F


2010. jan. 13. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit hagyd most, kibírod azt a pár napot, hasonló helyzetben, amikor Neked nem jutna időd az alvásra, te is elvárnád hogy megértő legyen egy kicsit. Esetleg átszaladhatsz valamikor.
2010. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem érted a lényeget.. ezt már eljátszotta egyszer,azért mentünk szét.. én nem azon izélek,hogy vizsgázott,nagyon jól tudom.. de hogy két perce ne legyen,hogy megkérdezze élek e még??? az már kicsit érdekes.. ennyire lehetek fontos.. és nem reagálom túl. ez már vicces komolyan..
2010. jan. 13. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak az ember életében nehéz napok / hetek.

Nekem volt már olyan barátnőm, aki nagyon erőszakos és sértődékeny volt. Volt egy olyan napom, amikor reggel korán keltem és késő délután értem haza. Már egy ideje minden összejött és amikor hazamentem hívott hogy menjek át, mondtam neki hogy most nem megyek mert fáradt vagyok, erre jött a szöveg hogy már 2 napja nem voltam nálla, meg hogy most hülyének nézem blabla... közben jól tudta hogy milyen nehéz napjaim voltak, de nem érezte át a helyzetet.


Én se laktam tőle messze, mégis őszintén megmondom jobb volt akkor otthon ülni, megfürödni és befeküdni az ágyba tv-t nézni, mint hogy átmentem volna hozzá.. Persze jó (volt) vele, de akkor is, akkor pihenésre és nyugalomra vágytam, de nem értette meg.



Nem lehet hogy Te is egy kicsit túlreagálod a helyzetet?

Lehet tényleg lazítani akar egy kicsit..

2010. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 hete nem láttuk egymást... és nem akarom még1x hangsúlyozni nem az a probléma,hogy nem találkozunk.. hanem,hogy keresni se bírt.. csak én hívtam,csak én irtam rá.. még1x felrakom a kérdést: szerintetek ez lenne a kapcsolat?
2010. jan. 13. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
igen! ez kapcsolat... csak ő akar jó vizsgákat/eredményeket... ő akar valamit kezdeni az életével... és szerintem hagyd kicsit hogy pihenjen vagy tanulj
2010. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
aha értem.. kösz a segítséget.
2010. jan. 13. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg gáz, hogy ezt csinálja. nekem is volt egy háát hasonlónak nem mondanám, a lényeg egy hétig beteg voltam, ezalatt egyszer se hívott fel ,otthon feküdtem, tök kívoltam, szeretetre vágytam.. én felhívtam ,hogy azért mert beteg vagyok még igzán felhívhatna legalább annyira ,h hogy vagy. nos ő ekkor épp a tescoba volt, később kiderült, h más lánnyal. jó ez az én storrym, de az ,hogy nem érdeklődik irántad, szerintem ez nincs jól.
2010. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a multkor is vizsgaidoszakban mentetek szet? hat szep kis tars es abratno vagy mar ne haragudj! majd ha egyetemre kerulsz te is (gondolom ott van) es nem vmi balettegyetemre hanem egy igazi kemenyre meglatod milyen kikeszito ejt nappalla teve mast se csinalni csak tanulni. kialvatlan leni egy honapon at, stresszes, unott, bezart, stb. teny hogy neha felhivhatna, de ertsd meg, a vizsgaidoszak kemeny dolog. ilyenkor nagyjabol mindenki hisztis, ingerlekeny, faradt ugyhogy meg jo is hogy ritkan talalkoztok mert jo esellyel osszekapna veled vmi semmisegesen es nem azert mert "ez neki a kapcsolat" hanem mert kivan idegileg. mi is 1 utcanyira lakunk es szesszioban 1-2 hetben 1szer talalkozunk, es csak akkor ha veletlenul mindkettonknek ugyanaz nap van vizsgaja es igy a vizsga utani este megengedunk 1 kis pihit. en is elkovettem azt a hibat hogy mig nem voltam egyetemista, szesszioban neha szekaltam h jojjon ide vagy oda (de negyedannyira sem mint te!) de azota rajottem hogy mekkora hulyeseg volt. legyel megerto es ne verd magad a foldhoz folslegesen, mert ezzel nem segitesz senkinek. arrol h nincs 1 oranyi/pap ercnyi energiaja hozzad.. hat neha tenyleg nincs. mert az energia masra megy el es minden kis idejet pihenesre hasznalja ki. es foelg ilyen korulmenyek kozott te vegkepp nem jelentesz pihenest. ha szereted es tovabbra is igenyt tartasz a kapcsolatra szoritsd ossze a fogad es bird ki ezt a par hetet.
2010. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért ne kapd fel a vizet biztos rossz mert azt hiszed nem szeret veled lenni de bizonyára nem így van csak ezek a vizsgák tényleg ki tudjék készíteni az embert. Viszont egy telefont megereszthetett volna az nem olyan nagy dolog... de vannak ilyen emberek hogy nagyon eltudják foglalni magukat saját magukkal..
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

én tényleg csak egy telefonthívást vártam,hogy élek-e még..ha ez is nehezére esik,akkor ez van.

fáj,hogy csak akkor tudok a barátnője lenni,ha együtt vagyunk,értsétek úgy,hogy találkozunk. ha nem,akkor mintha nem is lennék..

2010. jan. 13. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!