Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Errőől mégis mit gondoltok?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errőől mégis mit gondoltok?! Hihetetlen.

Figyelt kérdés

Van barátom 8 hónapja.. 5 hónaposak voltunk,amikor volt egy egy napos szünet,mert annyi vizsgája volt,hogy egyáltalán nem találkoztunk,volt hogy egy hétig is,és egyáltalán nem is keresett,nem érintkeztünk,se telefonon se msn-en,ha én nem kerestem..Volt egy kis szünet,aztán újra összejöttünk..Ez októberben volt.

Most január van és ugyanitt tartunk.. most 3 vizsgán van túl,és közölte velem 4 nap nem látás után,hogy ma se jön át,inkább alszik,meg ha felkel már nem lesz se kedve,se ereje(KÖZLÖM,HOGY 1 UTCÁRA LAKIK TŐLÜNK!) átjönni,ezért majd holnap találkozunk.. Olyan ideges vagyok,hogy valamit széjjelfogok törni..

Ez neki kapcsolat???FELÉM SE NÉZETT 4 NAPIG,SEMMIT NEM BESZÉLTÜNK SEHOGYAN..egyáltalán szerelmes ő ???

elegem van,annyira nem tud már érdekelni... Engem ne nézzenek ennyire semmibe!!!

17/L 19/F


2010. jan. 13. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szarik a fejedre, Te kis házisárkány.
2010. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!