Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kamu, vagy tényleg...

Szerintetek kamu, vagy tényleg bejövök neki komolyabban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Átmentem egy srác ismerősömhöz filmezni (2 éve ismerem,de inkább haveri szinten tartottuk a kapcsolatot) és csókolóztunk közben,meg mondta,hogy nem akar olyat tenni amit én nem akarnék,meg hogy majd "felépítjük" ezt a kapcsolatot..Nekem bejön ő már régebb óta. Tudja,hogy szűz vagyok,meg hogy nem kavarok csak úgy pasikkal...

De lehet,hogy csak hülyít?

18/l és 25/f



2014. máj. 4. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy hülyét,én is jártam szűz lánnyal,és ilyen dumákat adtam neki elő,de megbántam hogy becsaptam
2014. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tuti, hogy hülyít. De ha valóban te kellesz neki és nem csak megdugni akar, akkor várni fog rád, ameddig neked nem lesz megfelelő. Szóval ne add magad könnyen. Még jól is elsülhet.
2014. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nagy az esély rá,főlleg hogy a csávó 25.még ki se élte magát..
2014. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kell a legrosszabbat feltételezni?

Szerintem ebben az esetben komolyan is gondolja, el fogod rontani a túlagyalással. Elég lenne egyszerűen csak bízni, magad adni, ha te még várnál, akkor várni a szexszel és ennyi. A többi meg alakul magától. De már eleve úgy nekiindulni, hogy biztos átver? Abból garantáltan semmi jó nem fog kisülni!

2014. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csaj hatalmasat csalódhat,ha nem figyelmeztetem a valóságról,a lényeg hogy ne dőljön be ilyen hamu szavaknak.
2014. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevin Colin: de te magadból indulsz ki és abból, hogy mindenki ugyanúgy működik, ahogy te. Pedig nem így van. Vagy ismered a srácot, tudod, hogy mit miért csinál?
2014. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Mi fiúk biológiailag más hogyan működünk,mint a csajok.

Mi szexre pályázunk

Lányok meg álomesküvő,meg hogy megtaláljátok az igaz szerelmet,ezért vagytok többnyire naivak.

2014. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Más szóval azt mondjuk a lányoknak amit hallani akarnak.

hogy megkapjuk őket

ennyi

2014. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!