Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja lesz, h a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja lesz, h a barátommal együtt vagyunk. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, ilyenkor mit szoktak egymásnak adni a szerelmes párok... ez az első komolyabb kapcsolatom..

az értelmes válaszokat előre köszönöm!


2014. aug. 12. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi pl. semmit nem adtunk egymásnak se az azt követő hónapfordulókra. A hatodikat megemlítettem, mert érdekes volt, hogy olyan hamar el is jött, szinte fel sem tűnt, hogy már olyan "régóta" együtt voltunk.
2014. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Semmi ne vegyél neki.
2014. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Sose értettem, miért kell ezért adni bármit is. Örüljetek, hogy vagytok egymásnak. Évfordulóra esetleg már lehet.
2014. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, meglepheted valami kis aprósággal, mint pl. édesség (akár te is sütheted), vagy egy különleges program, plüssféle(?), közös kép bekeretezve... meg ilyenek. Nem kötelező, de én kedvesnek találom az ilyesfajta odafigyelést. Annyi az egész, hogy kezdetben még nem muszáj annyira személyesnek és költségesnek lennie.

Ő amúgy ad valamit szerinted? :)

2014. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
közös kép bekeretezve 1 hónap után? ez jó :D mintha már 5 éve együtt lennének :DDD
2014. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom h tervez valamit :)
2014. aug. 12. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

Miért, 1 hónap alatt még nem készítettek magukról fotót? :D Szerintem 5 év után már nem annyira jó ajándék... :)

2014. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is készül valami meglepivel, akkor meg egyértelmű. :))
2014. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És akkor havonta ezt fogjátok játszani, hogy mindig valami meglepi? évente akkor 12-szer :) jó lesz majd ezen stresszelni mindig, hogy mit vegyetek a másiknak :)
2014. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!