Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek magasak az elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek magasak az elvárásaitok a másikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedni szeretnétek, akkor sokminden van, amit szeretnétek, ha lenne a másik félben? Van konkrét ideálotok? Vagy inkább csak szabadon ismerkedtek, amolyan "valaki majd csak megtetszik" stílusban?

Nekem határozott elképzelésem van arról, hogy milyen fiút szeretnék magam mellé, és kiváncsi vagyok, hogy ti hogy vagytok ezzel. :)



#lány;fiú;ismerkedés;kapcsolat
2014. aug. 12. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

privátban elküldöm mik az elvárásaim :) sokan beszóltak miatta...nem akarom őket zavarni :)


21F

2014. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvárásaim, nem mondanám, hogy magasak, leginkább nincsenek is. Nem elvárás kérdése, hogy kihez vonzódom.


Az én kritériumaim:

- vonzó legyen a személy

- jól érezzük magunkat együtt

- élvezzük a szexet

- sok szabadidős programra tudjuk egymást közösen meghívni

- tiszteljük és becsüljük meg egymást


Más kritérium nincs, ha ezek nem teljesülnek, akkor általában szakítok. De ezek sem elvárások, vagyis, ha az adott személy már máshogy gondolkozik ezekben a dolgokban, akkor sem próbálom meg megváltoztatni, hanem elfogadom, hogy így történt.


21/F

2014. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idáig azt hittem jól választok,de mostmár semmilyen elképzelésem nincs mi alapján lenne jó választanom. Ha vakon ismerkednék egy vadidegennel akkor se tudnék jobban beválasztani, mint igy, hogy mindig azt hiszem jól választok, de aztán a végén kiderül nem tudok jól választani.
2014. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokak szerint nem jó, ha vannak elvárásaink, mert úgy nehezebb párt találni, hiszen eleve szanálunk, ha valaki nem olyan, amit mi elképzeltünk. Valóban így van, nehezbb így találni valakit. Viszont ha meg találunk egy "tökéletes" személyt, akkor dupla lesz az örömünk. :)
2014. aug. 12. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ideálom, de nem zavar ha egy fiú nem teljesen olyan mint az ideálom, ha valami megfog benne és érzem, hogy nagyon megtudnám kedvelni akkor összejönnék vele.

Amúgy az ideálom: ápolt, nem túl visszahúzódó de nem is hiszi magáról, hogy ő sz*rta a spanyol viaszt, illedelmes és nem bunkó, van vele elég közös témám, jóindulatú, őszinte és plusszpont ha van szakálla és érdekli a művészet.

2014. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!