Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet? Szakítanátok a párotokkal ha ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Szakítanátok a párotokkal akivel sok hullámvölgy, nehézség után 5 éve együtt vagytok és azt mondaná nem szerelmes viszont nagyon mély érzelmei vannak ami több mint fellángolás, rózsaszínköd szerelem stb. Ha együtt megyünk valahová fogja a kezem el nem engedi egy pillanatra sem. Sokszor rajtakapom hogy bámul. Szokta is mondani hogy úgy nézünk ki 5 év után is mint akik most ismerkedtek meg. Meg hogy én vagyok az igazi. Sose szeretett ennyire senkit. Ha telefonon beszélünk mert munkába van azt mondja hiányzom, és imád. Hát én nem tudom mi ez. De picit bánt hogy azt mondta nem szerelmes de a viselkedése mást mutat sokszor. Erre azt mondja hogy ezek a mély érzelmek, szeretet nem rózsaszínködös szerelem.
2014. aug. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán úgy értette, hogy ez mélyebb, mint a szerelem.
2014. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom a szerelem egy idő után elmúlik vagy csak átalakul valamivé ami már nem csak az a korai rajongás, hanem annál több.

Eszedbe ne jusson már szakítani.

2014. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet amit érez aztugy érzi, hogy több mint egy szerelem, mert a szerelem az egy mulandó rózsaszin köd, és ettől sokkal többet mélyebbet érez irántad. Különben az a lényeg hogy viselkedik és te mit érzel, mert néha a fiúk annyira hülyén fejezik ki magukat, biztos nagyon szépet akart mondani neked.
2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a szerelemről az a véleménye hogy az mulandó, és csak egy illúzió, amikor még nem ismeri egymást 2 ember. Bár valamikor úgy fejezte ki magát hogy amit irántam érez az a nagy betűs szerelem. De van amikor meg azt mondja nincs szerelem szeretet van. Kicsit bonyolult ember. :)
2014. aug. 12. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

viccen kívül mintha az én gondolataimat írtad volna le...1:1-ben ugyanezt gondolom...nem is akarok többé szerelmes lenni...de sokkal jobban akarok szeretni mint amikor szerelmes voltam...én megértem...és ha a párom egyszer ezt mondaná nagyon örülnék neki...mert sokkal fontosabb számára a kapcsolat minthogy a szerelem vakságából figyelje azt...


21F

2014. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek... :) Bárcsak az én párkapcsolatom is ilyen lenne...
2014. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!