Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha meghalna a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meghalna a párod?

Figyelt kérdés
Nem rég erről beszéltem a barátnőmmel és ő azt mondta,hogy ő öngyilkos lenne ha én meghalnék, én pedig megdöbbenve néztem, merthogy én biztos nem ölném meg magam akkor ha ő meghalna, bár szerintem ő is csak mondja, de én még mondani se mondom, számomra ez abszurd, gondolhatjátok,hogy nem szeretem, pedig de, de viszont nekem fontosabb a család és őket sem hagynám itt, meg vallási okokból sem tenném, és nagyon hiányozna, nagyon fájna a halála, de nem lennék öngyilkos.
2014. aug. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. 1-2 hónap aztán már jól érezném magam.
2014. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 évig össze lennék esve, aztán erőt vennék magamon és keresnék egy csodás nőt. De mivel ez a veszély nem fenyeget, mivel nincs szerelmem, így leszarom. :D
2014. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolni se akarok ilyenre.

Megőrülnék...

2014. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónap járás után méghozzá hülye tini szerelem volt csak...7 év depresszió...elég érzelmes érzékeny vagyok ilyen téren...inkább bele se gondolok...én valószínűleg követném...élethosszig tartó kapcsolatot akarok és 160 évig élni...de egy ilyen trauma biztos elég durván földhöz vágna...
2014. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!