Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy hosszú kapcsolatom majdnem másfél év volt. Első szerelmem volt. Nagyon boldog voltam. Azóta több srác is volt akivel el tudtam volna képzelni és ők is velem. Többször beszélgettem velük ilyen dolgokról onnan tudom. De valahogyan sosem történt semmi több és ez nem rajtam múlott. Szerintem a kapcsolatom óta nem tudok együtt lenni senkivel. De mindegyik srácot nehéz elfelejteni. Most úgy beszélek mintha annyi lenne. Igazából csak kettőről beszélek most. És egyre rosszabb. Szerelembe esek aztán nagyon fáj,hogy felejtenem kell. Mit tehetnék? Menjek el pszihológushoz? Hogyan tegyem rendbe a szerelmi életemet? Érdekelnének tapasztalatok ez ügyben! A válaszokat előre is köszönöm!
2014. aug. 13. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki szó nélkül elfelejti és másnap már mással kavar de van akinek több hónap alatt se sikerül.
2014. aug. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azért írok ide, mivel egy cipőben járunk és engem is érdekelne a válasz.
2014. aug. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
45%
Szeresd magadat a többiek meg legalább elfelejthetnek téged. Ez lenne a legjobb megoldás! Mihály voltam szevasztok! Csak a DIÓSGYŐR!
2014. aug. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasztalatom mindenképpen pozitívból negatív irányba indult el valamikor de megfordult ez a jelenség és újra a két pad közé raktam az ürüléket. Szeva Misi! RIDÓSŐGY!
2014. aug. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Na szevasz! Mi van a ladával?
2014. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eladtuk.
2014. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I am God ***** válasza:
2014. aug. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!