Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lesz senkim? Az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz senkim? Az egész életemet egyedül fogom tölteni? Baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Az arcom kifejezetten szép, az alkatom nem túl jó, de azt se mondanám, h szörnyű csak iszonyat nagy a fenekem és a combom, rasztás a hajam, lehet hogy csak magamhoz képest, de szolídan öltözködök.

Mindenki azt mondja rólam, hogy kedves vagyok, mosolygós, imádnivaló meg ilyenek, tényleg ilyen vagyok, bár néha hajlamos a befordulásra, olyankor nem is találkozom inkább senkivel, ez a hangulat olyan havonta jön, mint a menses... :P Ettől függetlenül nem hiszem, hogy depressziós lennék.


Szóval egy teljesen átlagos 21 éves lyány vagyok, de már 2 éve nincs senkim, talán azért se, mert rengeteg a fiú barátom, lányok nem is nagyon vannak.


Nem vagyok nagyképű, de úgy érzem, hogy azért annyira azért nem vagyok ronda se, meg kiállhatatlan sem, hogy senkinek ne tetszek. Tavaly még úgy voltam vele, hogy nem kell keresni a szerelmet, mert úgy úgy sem jön, de azért most már kezdem túlzásnak érezni. Kezd alakulni az életem, külön költözés, biztos meló, még sincs senki.

Az egyéjszakás kalandokkal semmi gondom, pár hónapig még sosem jártam senkivel, csak éveket. Hűséges típus vagyok, kapcsolatban én még nem csaltam meg senkit. (Nah ja, abban a háromban.)


Vannak itt olyanok, akik ilyen idősen hasonló helyzetben voltak, de azért valaki mégis jött?


/Ja és ez nem felhívás keringőre, nem iazán érdekelneki ilyen "velem járhatsz" jellegű hozzászólások, inkább csak bíztatásra, vagy fejmosásra van szükségem./


2010. jan. 13. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
küldd el a nevedet ha van kedved:)
2010. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan jobban tetszenél a férfiaknak, ha a rasztahajról lemondanál, és elkezdenél sportolni.

Egyébként nem hiszem, hogy gond lenne, hiszen volt idáig 3 kapcsolatod. Nem értem, miért érzed ezt kevésnek.

Amúgy nekem a második kapcsolatom után 2 évig nem volt senkim, pedig minden rendben van velem (arc, alak házias, kedves vagy stb., persze vannak rossz tulajdonságaim is, de nem több mint egy átlagos korombeli nőnek). Aztán mégis jött a nagy szerelem, pedig a végén már annyira akartam valakit, hogy belementem egy szexkapcsolatba.

Csak ki kell várni, előbb-utóbb minden zsák megtalálja a foltját.

2010. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az miért jó nekem?
2010. jan. 13. 19:33
 4/19 A kérdező kommentje:
Mmint ezt az elsőnek írtam. 5 éve van rasztám, semmelyik barátomnak nem volt vele gondja... Ez egyfajta hitvallás, ha valakinek ez a gondja, akkor a közelembe se jöjjön.
2010. jan. 13. 19:35
 5/19 anonim ***** válasza:
csak kiváncsí vok hogy hogyan nézel ki de semmi nem kötelező.
2010. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút nem baj hogy csak 3 kapcsolatod volt,nagyon sokan írták még itt is,hogy nekik ennyi sem sikerült.
2010. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sosem lesz senkid,egész életedben egyedül leszel, és biztos veled van a baj.
2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19:32-es vagyok megint. Minden rosszindulat nélkül: A rasztahaj tizenévesen és egyetemistaként még lehet menő, de ahogy idősebb leszel bizony egyre kevesebben fognak komolyabban venni csak a frizurád miatt.
2010. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elég komoly munkám van(e.ügy), és a hajam ellenére komolyan vesznek. Max. akik először látnak meglepődnek kicsit.
2010. jan. 13. 19:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez most egy társkeresős hirdetés?
2010. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!