Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lesz senkim? Az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz senkim? Az egész életemet egyedül fogom tölteni? Baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Az arcom kifejezetten szép, az alkatom nem túl jó, de azt se mondanám, h szörnyű csak iszonyat nagy a fenekem és a combom, rasztás a hajam, lehet hogy csak magamhoz képest, de szolídan öltözködök.

Mindenki azt mondja rólam, hogy kedves vagyok, mosolygós, imádnivaló meg ilyenek, tényleg ilyen vagyok, bár néha hajlamos a befordulásra, olyankor nem is találkozom inkább senkivel, ez a hangulat olyan havonta jön, mint a menses... :P Ettől függetlenül nem hiszem, hogy depressziós lennék.


Szóval egy teljesen átlagos 21 éves lyány vagyok, de már 2 éve nincs senkim, talán azért se, mert rengeteg a fiú barátom, lányok nem is nagyon vannak.


Nem vagyok nagyképű, de úgy érzem, hogy azért annyira azért nem vagyok ronda se, meg kiállhatatlan sem, hogy senkinek ne tetszek. Tavaly még úgy voltam vele, hogy nem kell keresni a szerelmet, mert úgy úgy sem jön, de azért most már kezdem túlzásnak érezni. Kezd alakulni az életem, külön költözés, biztos meló, még sincs senki.

Az egyéjszakás kalandokkal semmi gondom, pár hónapig még sosem jártam senkivel, csak éveket. Hűséges típus vagyok, kapcsolatban én még nem csaltam meg senkit. (Nah ja, abban a háromban.)


Vannak itt olyanok, akik ilyen idősen hasonló helyzetben voltak, de azért valaki mégis jött?


/Ja és ez nem felhívás keringőre, nem iazán érdekelneki ilyen "velem járhatsz" jellegű hozzászólások, inkább csak bíztatásra, vagy fejmosásra van szükségem./


2010. jan. 13. 19:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A végén leírtam, hogy nem. :)
2010. jan. 13. 19:54
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csinos vagy,biztos azok a fiúk akikkel összehozott a sors vakok!
2010. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát a rasztahaj elég elrettentő sokaknál, nálam biztosan. Meg ha az alak nem ér el egy jó szintet, az is visszahúzó...Szóval azt mondom, a raszta helyett valami szolidabb-normálisabb frizurát növessz, és sportolj, egy szebb alak ellenállhatatlan.:) 25/f
2010. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy csinos?

Volt fent kép csak törölték?

Mert most semmilyen link sincs.

2010. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Inkább az egyedüllét, minthogy levágassam a hajam. :D


Amúgy volt egy idő, amikor sportoltam sokat, célzottan, de csak a hasam lett tökéletes, a fenekem gyakorlatilag lapos lett a combom szép volt, de a csípőm továbbra is olyan széles volt, tehát hülyébben nézett ki, mint valaha. Legalábbis én nem éreztem jól magam. Így legalább mindenem kerek, persze nem azért mondom, mert annyira elégedett vagyok vele. Mindenesetre plasztikai csont kovácsról még nem hallottam, mert a csípőmet tényleg helyre lehetne kalapálni.

2010. jan. 14. 10:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá, akkor úgy kell neked... A rasztahajról inkább jut eszébe az embernek egy drogos hippi, mint egy normális, megbízható lány, akivel érdemes úgymond 'kikezdeni'. Tudom, gáz hogy ez alapján ítélnek az emberek, de ez van... Én se járkálhatok kopasz fejjel csak mert jó érzés, mert kiröhögnek vagy megvernek mert skinhead vagyok... Asszimilálódni kell:P
2010. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Inkább jönnék össze egy drogos hippivel, akinek semmi pénze, csak elvei, gondolata van és válaszokat keres az életben, mint egy jól kereső, öltönyös 21. századi minta hím-taggal... :S

Ezzel sokan vannak így szerencsére.

2010. jan. 20. 10:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Es egy külföldi 25 éves pasival? ;)
2013. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Több szintje van annak hogy ki mennyire mutatja meg a nyilvánosságnak hogy milyen stílust szeret/mihez tartozik/mi a vallása. A bemutatkozásodból nem is, de a hozzászólásaidból nekem úgy tűnik hogy átestél a ló túloldalára már ami a stílust illeti. Természetesen ahogy te hozzáállsz a kérdéshez / élethez ugyan úgy más is, csak ezekből jóval kevesebb van, és ahhoz hogy megtaláld az "ilyen" párodat... kell a 2 év, meg több is.
2013. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!