Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párkapcsolataitok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párkapcsolataitok mi miatt értek véget?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megmutatta az igazi arcát. Mikor elkezdett volna komolyodni a dolog (eljegyzés, összeköltözés) akkor már nem tudott napi szinten hazudni, hibát hibára halmozott. Lányokkal ismerkedett, meg is csalt volna ha lett volna rá lehetősége, szerencsejátékozott, éjszakákat ült a játék gép előtt a kocsmába és a számítógép előtt otthon. Nem szeretett már és nem tisztelt, csak arra voltam jó, hogy egy lyuk legyen az ágyában. Hát én nem erre vágytam.
2014. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

még sosem volt, nem volt minek végetérnie :c


22f

2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. csak a szüzességem kellett neki aztán dobott

2. betegesen féltékeny lett, miután megkérte a kezem, be akart korlátozni, de nem jött neki össze, aztán meg is csalt, volt pofozkodás is. Ez volt az utolsó csepp a pohárban. Ő felpofozott amiért szakítottam vele a megcsalása miatt, én visszaütöttem, aztán otthagytam.

3. nem működött a szex

4. nekem elegem lett abból, hogy elhanyagol, ezért szakítottam, akkor azt mondta ő is szakítani akar hogy visszamenjen az ex csajához. Kb 2 hónap múlva vissza akarta kuncsorogni magát, de elküldtem a francba.

5. meg akart csalni, de előbb lebukott, így kidobtam.


Ez után 2 hónappal jöttünk össze a férjemmel. Szóval hála égnek már nem kell ilyen idiótákkal foglalkoznom...

2014. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!