Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha párotok előttetek egy férjes asszony szeretője volt?

Figyelt kérdés
Ahogy ő mondta lelki társak voltak meg minden szóval eléggé szerette csak épp férje volt és gyerekei.
2014. aug. 13. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
igen zavarna.. mi a biztos hogy meletted nem csinál hasonlót ?
2014. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
beszéltünk már róla és mondta, hogy nem csinálná meg nekem...elég hihető volt bár kitudja...talán jobban zavar, hogy őt szerintem jobban szerette csak nem lehettek együtt, mivel a nő nem akart válni
2014. aug. 13. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Megesik az ilyen. Ha ez zavar, akkor az is zavar, hogy előtted lefeküdt mással is. Ha ilyeneken problémázol, akkor keress szűz pasit.
2014. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem az a lényeg le e feküdt mással, hanem az érzések
2014. aug. 13. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem nagyon zavarna ez, taszítana, hogy szerető volt, valószínűleg ki is ábrándulnék belőle, amikor megtudnám. Az én értékrendembe nem fér bele az, hogy partner egy megcsalásban. Az meg csak hab a tortán, hogy akkor elvileg ez a nő volt a lelki társa, akkor én mégis ki leszek? Valahogy úgy jön le, mintha csak azért lenne velem, mert a nőnek családja van már, így nem lehet vele rendesen.
2014. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös pontosan így érzem én is...a legrosszabb, hogy még 2 év után se tudom elfelejteni vagy inkább megbékélni ezzel
2014. aug. 13. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek, nem bírnám elviselni a gondolatot sem. Teljesen más ezek szerint az értékrendetek. Nem biztos, hogy ezzel valaha meg fogsz tudni békélni, főleg ha már 2 éve próbálkozol.
2014. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ettől félek :/
2014. aug. 13. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi hülyeségen tudtok fennakadni.


Szerelmes volt másba is előtted, talán naivan a nő hülyítette is hogy idővel elválik.. aztán mégse. Az érzéseknek nem könnyű parancsolni és sokszor nem is kell.


Valami szűz érintetlen pasit keress aki sose volt szerelmes.


29L

2014. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a párkapcsolat, és a házasság számomra szent, sosem jöttem volna össze olyan pasival aki valakinek a szeretője volt aki kapcsolatban vagy házasságban élt.
2014. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!