Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy "egyszerűbb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vistakri kérdése:

Szeretek egy "egyszerűbb" lányt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyár elején jöttünk össze és a kapcsolatunk gyorsan fejlődött.A lány katolikus akár én. De nagyon roszsul alakult a gyermekkora később a szülei elváltak majd meghalt az apja.Nagyon szeretem őt de feltűnt hogy nem tud viselkedni...Nem tud köszönni stb... tudom hogy ez nem az ő hibája és én ezeket meg tudom neki tanítani a fő kérdésem az hogy az anyjával végül is jó a viszonyom de nagyon bánt hogy sosem látom mosolyogni és engem irritál ez a bús arc... És például folyton variál eljött a lány egy hete hozzánk és úgy volt hogy sokáig itt marad erre az annya közli hogy itt van és örüljünk hogy ennyit megengedett (a lány tudta csak nem mondta el) Már a tököm televan az egésszel pedig szeretem a lányt is meg a családját is mit tegyek?

2014. aug. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
és hol is van ebben az "egyszerűbb"?
2014. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet,van akikkel ezt teszi.Próbáld meg megnevettetni.Ha pedig nem bírod,akkor jobb ha megbeszéled vele,ha úgysem akkor,meg hagyd el mert idegileg gajra fogsz menni.
2014. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Márhogy az anyja bús meg komor meg stb
2014. aug. 13. 15:15
 4/6 A kérdező kommentje:
engem kikészít ha egy ember mindig búval baszott képet vág
2014. aug. 13. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet,és vannak ilyen emberek,én az olyan kotnyeles alakokat nem szeretem mint te.Próbáld max kideríteni hogy miért van és hogy akar-e változtatni,ha nem az az ő döntése,te pedig szálj le róla.
2014. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Am 2-e voltam.
2014. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!