Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam es felek, hogy kiderul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyaron ismertem meg a parom es most megkert, hogy koltozzek hozza. Ugy tudja 26 eves vagyok, de igazabol ket het mulva 30 leszek. En igazabol nem hazudtam, mikor megkerdezte en vissza kerdeztem, hogy mit gondol es azt valaszolta 25 (tavaly) es en megdicsertem hogy milyen ugyes (hogy kitalalta). Telt mult az ido es egyre kinosabb lett megmondani az igazat (bar tudtam, hogy egyszer kiderul). Ami a legjobban visszatartott, az a masokra tett megjegyzesei voltak mikor egy parrol kiderult hogy a no idosebb. Az en parom 27 eves volt a multhonapba.

Szerinte a ferfi kell idosebb legyen az sem problema ha 10 evvel mert a fiuk kesobb ernek es akkor......

Szoval a kerdesem, hogy mit gondoltok ez "mekkora" hazugsag (azert nem egy gyereket v. ferjet titkolok), megbocsajthato?

Ha valaki ugy gondolkodik mint o, elofordulhat hogy csak ez miatt szakit velem?? Most nagyon ideges vagyok es felek.

Koszonom


2014. aug. 13. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Sok mindent nem tudsz tenni, megmondod neki és kész. Ha ennyi miatt otthagy, akkor nem sok értelme van a kapcsolatotoknak. Ha meg nem mondod meg, akkor is idövel kiderül, és minél késöbb, annál rosszabb.
2014. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%

Azért szerintem az elején elmondhattad volna,és nem kellett volna ezt titkolni.

Viszont most már mindegy,úgyhogy mondd el neki,és ahogy az előttem levő mondta,ha emiatt szakít,akkor nincs értelme. Ha én igazán szeretek valakit akkor oly mindegy, hogy 26 éves vagy 30. ha belegondolok a párod helyzetébe,akkor nekem nem az lenne rossz hogy kiderülne hogy nem annyi amennyinek gondoltam,hanem hogy nem mondott igazat...

de hát emberek vagyunk,hibázhatunk. Ez nem világkatasztrófa :)

Sok sikert !

2014. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy a nők miért csinálnak problémát a korukból? Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.


Állj elé és mondd meg a valós korod. Kérj elnézést a "kegyes" hazugságodért. Ha jelentesz neki valamit, akkor megbocsájtja.

2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
ha szeret akkor biztos,hogy nem hagy ott emiatt és megbocsájtja az idő múlásával.ha pedig emiatt otthagy,akkor nem érdemelt meg téged,mert az a 3 év nem sok
2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbol indul ki, hogy az elejen hazudtal, es gondolhatja, hogy vajon mibe nem mondtal meg igazat, akkor ez nem kis cirkusszal fog jarni.
2014. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
Fura hogy egy év alatt ez nem derült ki. Ha tényleg nem jött azóta szóba, akkor valahogy kerüljön elő egy személyes iratod, és ha észreveszi és rákérdez, akkor mondd azt, hogy nem tudtad, hogy ő nem tudja. :D És naivan pislogj, hogy "akkor már nem is szeretsz?" Másképp lehet, hogy neked lesz kínos.
2014. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak, ilyenkor sajnos megfordul az ember fejében, hogyha egy ilyen dologban mint a kora nem mond igazat akkor másban mennyire szavahihető?

Kérdés, hogy egyébként mennyire beszédtéma a korod. Mert ha egyébként nem emlegetitek, akkor egyszeri kis "hiba", ha azóta többször is előkerült és nem tisztáztad a dolgot, akkor komolyabban is veheti.

Így is úgy is el kell mondanod. Ess rajta túl minél előbb..

2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Meg az elejen egyszer ketszer szoba kerult a korom, mikor a barataival megismerkedtem.

Nagyon nem tetszik neki mikor egy kapcsolatban a no idosebb.

2014. aug. 13. 16:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis kiderül és jobb ha minél hamarabb elmondod. Ha e miatt szakít veled akkor az az ő hibája.
2014. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüless meg később! Mi mást tehetnél?
2014. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!