Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam es felek, hogy kiderul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyaron ismertem meg a parom es most megkert, hogy koltozzek hozza. Ugy tudja 26 eves vagyok, de igazabol ket het mulva 30 leszek. En igazabol nem hazudtam, mikor megkerdezte en vissza kerdeztem, hogy mit gondol es azt valaszolta 25 (tavaly) es en megdicsertem hogy milyen ugyes (hogy kitalalta). Telt mult az ido es egyre kinosabb lett megmondani az igazat (bar tudtam, hogy egyszer kiderul). Ami a legjobban visszatartott, az a masokra tett megjegyzesei voltak mikor egy parrol kiderult hogy a no idosebb. Az en parom 27 eves volt a multhonapba.

Szerinte a ferfi kell idosebb legyen az sem problema ha 10 evvel mert a fiuk kesobb ernek es akkor......

Szoval a kerdesem, hogy mit gondoltok ez "mekkora" hazugsag (azert nem egy gyereket v. ferjet titkolok), megbocsajthato?

Ha valaki ugy gondolkodik mint o, elofordulhat hogy csak ez miatt szakit velem?? Most nagyon ideges vagyok es felek.

Koszonom


2014. aug. 13. 15:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Azért nőknél pár év lefaragása elég gyakori dolog.


Ha komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor azért nem árt tisztázni, mert előbb-utóbb úgy is kiderül: családi események, hivatalos intézni való...


Próbáld humorosan előadni, ne csinálj belőle hatalmas coming out drámát. Ha ezért szakít, akkor nem is szeret igazán.

2014. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

Hát most őszintén, ha a kapcsolat ezen múlik, akkor már rég rossz!


Te ugyanaz az ember maradsz, akit szeret. Nem tök mindegy, mennyi idős vagy??

2014. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Alapesetben nem problémáznék, azonban ha egy ilyen kis dolgot, mint a kor eltitkolsz, én nem biztos hogy ezek után bármit elhinnék neked! Hiszen ha a korodat nem osztod meg a szerelmeddel, pedig alkalmad lett volna elmondani, ha igazán akartad volna, ki tudja még miben nem mondtál igazat.
2014. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez nem csak az életkorról szól.

Hanem arról, hogy hazugsággal indult a kapcsolat, pláne olyan piti ügyben, mint az életkor.

Valószínűleg nem dob ki, de nagyot fog csalódni.

Ha ő fiatalabb barátnőt akart, joga van hozzá. Te meg szemérmeskedve hazudsz a korodról.

Kicsit nevetséges.

2014. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Mondd el az igazat, szerintem ez nem is kérdés.

Az idegességed meg jogos, mert egy évig hazudtál neki, és hülyének nézted (nem bíztál meg benne), emiatt szerintem bárki csalódna benned, hát még ha neki külön fontos is a kor valamiért...

2014. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis kiderül, és minél előbb, annál jobb. Lehet, hogy szakítani fog, ha nem a korod miatt, akkor azért, mert hazudtál neki, de az is lehet, hogy nem fogja annyira a szívére venni, és meg fogja érteni, ha elmagyarázod neki, hogy azért nem mondtad el, mert tudod, milyen véleménnyel van arról, ha a nő az idősebb, és nem akartad őt elveszíteni. Tedd hozzá esetleg azt is, hogy semmi másban nem hazudtál neki, és ez sem volt szándékos, csak megijedtél, és hibáztál.
2014. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

"Ha ennyi miatt otthagy, akkor nem sok értelme van a kapcsolatotoknak."


Nem azért hagynám ott, mert pár évvel idősebb, hanem mert hazudott és többé nem bíznék meg benne. Ha ebben hazudik, másban is hazudhat.

2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
De ez nem kis dolog. Legalábbis a kérdező párjának van ez az elvárása a nőkkel szemben, hogy legyen fiatalabb.. Gondolom, a megfelelési kényszer pillanatnyi elmezavart eredményezett, ezért volt a hazugság. Ilyesmikben hajlamos az ember "szépíteni". Szerintem is valld be neki, majd beszélgessetek arról, hogy változott-e bármi is attól, hogy kiderült, 3 évvel idősebb vagy, mint valójában. Elég valószínű, hogy a válasz nem lesz. Szóval szerintem nem lesz gáz.
2014. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszélj vele és mondd el neki.Egyszerűen muszáj,tiszteld meg azzal,hogy legalább most őszinte vagy vele,ha már korábban nem voltál.Megfordulhat a fejében az is,hogy eddig mi másban hazudhattál még ezen kívül...Készülj fel,hogy vissza kell nyerned majd a bizalmát (vagy legalábbis megpróbálni). Inkább te mondd el neki,mint hogy egy rokonod véletlenül elszólja magát,vagy észrevegye mikor előveszed egy iratodat ügyintézéskor stb. mert az lenne a legkellemetlenebb, ha "lebuknál".
2014. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!