Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem, járás,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, járás,2 év után szakítás, majd ismét barátság, és ismét barátságból szerelem. Vélemény?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. 2 évvel ezelőtt megismertem chaten egy lányt, beszélgettünk 4 hónapig msn-en. Összebarátkoztunk, majd találkoztunk. Egymásba szerettünk, 2 évig együtt voltunk. 3 hónapja szakítottunk, mert kiszerettünk egymásból. 1 hónapja újra elkezdtünk beszélgetni. És most újra érzünk valamit. Beszélgetünk arról milyen volt együtt, mi volt a jó és a rossz. Szerintetek alakulhat ki újra szerelem? Volt már valakivel ilyen? ő 17L én 21F
2009. nov. 25. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
velem még nem volt ilyen, de hasonló esetről már hallottam, és azóta is boldogok, szóval sok sikert, el ne cseszd ;)
2009. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát végülis már tudjátok mi lehet a legnagyobb hiba a kapcsolatban..amiért ugye egyszer már vége lett.És ismeritek egymás hibáit is nem csak a jó tulajdonságait..és ha igy is ugy érzitek hogy jó ötlet lenne ujra kezdeni,ezeket a hibákat el lehet kerülni ki lehet javitani..és még erös a vonzalom mind2 oldalról!Na akkor!-szerintem kezdjétek ujra!:)

Ha megpróbáljátok sok szerencsét és boldogságot kívánok!:)

2009. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:( az a helyzet, hogy ő közben más fiúkkal is ismerkedik chaten. udvarolnak neki. Megkérdeztem tőle, és ő mondta. Én szeretném újra megpróbálni vele, ezen a héten találkozunk. Szerintetek hogy kell viselkedni ilyen helyzetben? Nem akarok rátámadni, azt akarom, hogy ő jöjjön rá, hogy érez valamit még mindig. Sajnos azt látom hogy nem biztos az érzéseiben.
2009. nov. 25. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy alakulhat ki újból szerelem...

A kiszerettünk egymásból az egy érdekes momentum és csak a fiataloknál van jelentőssége...Azok érzik csak úgy, hogy rögvest szakítani kell, mert már nem érzem azt, hogy "jaj Istenem"...

Ugyan már, a felhőtlen boldogság a szerelem idővel megkopik, elfakul és csak a meghitt szeretet, törődés és egymás iránti tisztelet marad...

De ezt a mostani 17-26 éves lányok nem viselik jól.

Mert még elhiszik, hogy létezik az örökké tartó szerelem, a holtodiglan-holtomiglan...

Titokban minden fiatalabb lány a szőke herceget várja a fehér lovon és aki túl sokáig hisz a mesékben, az hipp-hopp azt veszi észre, hogy szingliként tengeti az életét és szídja a férfiakat a szomorú sorsa miatt...Vagy éppen a nagyŐŐŐŐŐ-t várja, mert ugyebár létezik csak még nem állt elé senki, hogy igen Én vagyok az!!!

Szerencsére azért vannak racionálisan gondolkozó lányok is, akik egy kicsit jobban földhöz ragadtabbak...

:DDD

2009. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert ha ujra összejösztök :P
2009. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább várj még egy kicsit mig biztos lesz ö is az érzéseiben:) nehogy aztán az legyen hogy összejöttök és ajj bocsi én mégsem(az ö részéröl) mert az a barátságot is elronthatja és elveszited öt!beszéld meg vele hogy szereted ujrakezdenéd vele de azt szeretnéd hogy ö is biztos legyen abban hogy akar téged!:)
2009. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velünk ugyan ez volt.
2009. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velünk is majdnem ugyan ez történt. Mi is msnen ismertük meg igazán egymást. Amúgy osztálytársak voltunk, egy városban lakunk. Egy évig jártunk, ő szünetet kért, mert nem érezte azt. amit a kapcsolatunk elején, én meg bedühödtem és szakítottunk. Aztán megint el kezdtünk beszélgetni, megint fellángolt a szerelem és 2 éve megint együtt vagyunk, de most sokkal szilárdabb a kapcsolatunk. Úgyhogy határozottan mondhatom, hogy igen kialakulhat ebből még szerelem.

21/L

2009. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet a se veled,se nélküled?
2009. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!