Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (picit hosszú)

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem egy hónapja. Igen, fájt, de nem voltunk sokáig együtt, és nem hiszem, hogy szerelmes voltam, csak mégis... És utána jött egy másik srác. Nagyon megtetszett, most is nagyon vonzódom hozzá. Megcsókolni még nem csókolt meg... Én folyton aggódom, mert annyira fontos lett nekem, hogy nem akarom megbántani, és elég bizonytalan vagyok, nem tudom eldönteni, szerelmes vagyok-e, ezt leginkább a múltban történt borzalmak miatt. Viszont annyira jól kijövünk, és amikor találkoztunk, nem egyszer akartam, hogy megcsókoljon, és ha mondjuk megpihen a derekamon a keze, vagy ilynek, beszélni se tudok... Mit gondoltok?

2014. aug. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bízz benne. nem minden pasi pocs.
2014. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nem is az... Inkább magamtól féltem. Nem akarom megbántani. Egyszer nem élveztem, amit csinált, azt sem tudom, miért, de azóta azon vagyok kiakadva. Gáz, ha akkor egyszer nem élveztem?
2014. aug. 13. 20:53
 3/3 Re_ni_ke válasza:
szerintem az nem jó ha nagyon sokat gondolsz arra hogy mi lessz ha. Gondolkodj pozitivan,vedd lazán a dolgot,játékosan.....az idő majd eldönti hogy szereted vagy nem. Tarzsd vele a kapcsolatot ismerkedj meg vele jobban és akkor tudni fogod hogy stereted-e. És ha kedves vagy vele akkor nem fogod megbántanu....
2014. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!