Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jóképű pasi, de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jóképű pasi, de semmi esze nincs. Együtt lennétek vele?

Figyelt kérdés

Az exbarátommal 1 évig voltunk együtt. Ő olyan tipikus nők álma, magas, izmos, szőke, kék szemű.

Eleinte nagyon szerelmes és boldog voltam amikor összejöttünk. De miután elszállt a rózsaszín köd, nagyon elkezdett idegesíteni az, hogy enyhén szólva sem túl intelligens... Állandóan csak beszél és beszél, persze mindig hülyeségeket, a hozzászólásai abszolút nem a témához kapcsolódnak, helyesírása nulla, állandóan dicsekszik, henceg (pedig a külsején kívül másra nem igen lehet büszke, mert még szinte semmit nem ért 25 év alatt az életben).

Én teljesen átlagos nő vagyok, barna hajú, barna szemű, nincsenek nagy melleim, műkörmeim... Ezért amikor összejöttünk mindenki le volt döbbenve, hogy mit eszik rajtam. Akkor volt a legnagyobb a döbbenet, amikor én szakítottam vele. A barátnőim, nő ismerőseim azóta is állandóan avval nyaggatnak, hogy egy ilyen szép, jó kiállású férfit hogyan lehetett kidobni.

Nem csalt meg (ami az ő esetében kisebb csodának számít), attól függetlenül, hogy nem vagyok egy Barbie baba nem féltékenykedtem más nőkre, a kapcsolatunknak azért vetettem véget, mert hiába "szép", mégis teljesen kiábrándultam belőle a tudatlansága, butasága miatt. Nem értem ez miért olyan hihetetlen sok embernek. 25/N


2014. aug. 13. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bele sem tudnék szeretni egy eszetlen pasiba. :S
2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
azért neked is érdekes barátnőid lehetnek, ha azon hűledeznek, h h járhat veled egy pasi... khm....
2014. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem.
2014. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus nő vagy te is, akinek csak a külső a fontos, hogy "hű, de milyen pasim van", aztán meg itt sír, hogy pofára esett, mert nem nézte meg, milyen az alma belül. Nincs ezen mit magyarázni.
2014. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem, nem és nem!
2014. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jah, én sem tudnék beleszeretni egy agyatlan emberbe.
2014. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Én is full hülye vagyok. Hiába van mérnöki végzettségem. Nem is volt még csajom...
2014. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6.Nem sokáig szoviccezel...irok a modiknak:/
2014. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hogy keltette fel akkor az érdeklődésed?

ilyen fiúk csak egy randira jók, utána fárasztóak.

2014. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!