Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok a páromnál, de nem állandóan. Ha fülesen elkezd zenét hallgatni, miközben ott vagyok mellette, titeket zavarna, bunkóságnak vélnétek? (nem mondtam, hogy tv-t néznék, vagy nem akarom hallani a zenét..)

(én vagyok a lány)


2014. aug. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hoty miért teszi ezt. Mi közösen hallgatunk zenét.
2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, zavarna-e, ha a párom elkezdene fülesen hallgatni zenét, mikor én ott ülök mellette, és nézem, hogy mit csinál?

Ja zavarna.

De fordított esetbe, engem zavarna, hogy néz xD

2014. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2014. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha sokat vagyok a barátommal, akkor azt szeretem, ha ő is leköti magát és én is csinálhatok mellette azt amit szeretnék. Tehát nekem belefér, ha zenét hallgat, akkor legalább nem zavar ha én épp akkor olvasni akarok.
2014. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

így hogy gyakran vagytok együtt nem, de ha zavar akkor mondd meg neki hogy inkább te is hallgatnád

valószínűleg pont azért rakja fel, hogy téged ne zavarjon

2014. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem együtt lakunk, hanem csak átmegyek akkor eléggé zavarna, különben minek vagyok ott? Nem kell reggeltől estig egymáson lógni, de azért megtisztelhetne.
2014. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem az, én nem csinálnám ezt a barátnőmmel, inkább megmutatnám neki néhány zenémet. :D
2014. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!