Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakori, hogy így alakul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy így alakul egy hosszú kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
A csaj még mindig teljesen odavan a barátjáért, viszont a pasi már másba szerelmes, mégsem szakít. Inkább arra vár, hogy a csaj tegye meg, és (valószínűleg ennek érdekében) bunkón viselkedik vele. (Pl. nem kíséri haza, amikor az alapvető lenne, próbálja lerázni vendéglőben, hogy menjen csak haza, ő még marad a barátaival szórakozni.) Végül a csaj szakít, de ő szenved, mert még mindig szereti.

2014. aug. 6. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az egyik legnagyobb hülyeség,én nem tennék ilyet egy lánnyal sem,szakítanék vele és nem aláznám így meg.
2014. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul, tapasztalatból mondom. ;)
2014. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan dolog!

Miért nem lehet őszintének lenni azzal a lánnyal, és még a fickó lesz a szent meg a szegény szerencsétlen mert őt kidobták...

Süllyedjen el az ilyen, nekem is jutott ilyen fickó, de meg is kapta a magáét, ha az utcán észrevesz átfut a túloldalra...

Sajnállak kérdező.. :/ :(

2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy csak azért sem szakítanék a lány helyében, mert ez a bunkó nem érdemli meg, hogy megkönnyítsem a dolgát.
2014. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom elég gyakori.

Én is úgy gondolom, hogy gerinctelen, bunkó dolog.

2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gyakori....velem is ez volt! Mikor én kértem, hogy beszéljünk minden nap telefonon, vagy facebook-on akkor mindig fáradt volt. A mostani nőjével pedig még fél egykor is beszél, mert látom hogy fent van facebook-on. Egy hónapig nem beszéltünk, nem szakítottunk, és facebook-ról kellett megtudnom hogy neki másik nője van. Akivel ráadásul aznap jött össze, amikor mi találkoztunk volna! Úgyhogy igen elég sok ilyen gyökér van! De remélem visszakapják majd! Én
2014. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
,,A szeretet olyan, mint a bumeráng, mindig visszatér. Lehet hogy nem mindig attól az embertől, akinek adott, de akkor is visszatér. És sokszorosan." De szerintem nem csak a szeretettel van így... ;)
2014. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3-as! Azt hiszem pont az az oka az ilyen gerinctelen viselkedésnek, amit te írtál. Hogy nehogy már a pasira mondják azt később az ismerősök, rokonok, hogy őmiatta lett vége, ő tiszta akar maradni, mint a hó. Biztos vagyok benne, hogy a srác majd kiugrott a bőréből örömében, amikor a lány közölte vele, még ha leplezte is.
2014. aug. 6. 21:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű kérdező, nem elég annak a szegény lánynak feldolgozni a szakítást, még meg is gyötrik előtte...

igazi fé..g az a srác..

2014. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy mit csináltál azzal a sráccal, hogy ennyire fél tőled, ha meglát az utcán elmenekül? :D
2014. aug. 6. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!