Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lelkes már? Eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lelkes már? Eleinte mindent megtett értünk, de most nem lelkes.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy alig 3 hónapja ismertem meg Őt. Kint él külföldön. Úgy alakultak a dolgok, hogy miután megismerkedtünk, rá 2 hétre lejött hozzám, majd júliusban kimentem Hozzá egy hónapra. Amíg nem mentem ki, nagyon cuki dolgokat írt nekem. Hogy mennyire vár, hogy készül, mennyire szerelmes, stbstb. Naponta több órát is beszélgettünk, mindenki meg volt döbbenve, hogy Rá ez nem is jellemző. Kimentem Hozzá, elmentünk nyaralni 9 napra, végülis minden nagyon szépen alakult. Bemutatott a barátainak, rokonoknak, még a szüleinek is webcamon. Amíg kint voltam Nála, nagyon aranyos, bújós volt. Beszéltünk a jövőnkről, leginkább Ő tervezgetett, hogy jön hozzám majd 2 hónap múlva, és már a szilvesztert is megtervezte. Aztán ahogy hazajöttem picit elmúlt a varázs. Eddig azért minden nap írtunk, hívtuk egymást. Mivel egy hete elromlott a laptopja, így nagyon lecsökkentek a beszélgetéseink, na meg rengeteget dolgozik is (mert külföldön azt mondja, nem tehet mást). Én azért erőmön felül mindent megteszek azért, hogy csak egy picit beszéljek Vele. Tegnap beszélgettünk, miattam ment át egy barátjához, hogy tudjon írni. Minden okénak tűnt, írta is, hogy szeret, és mi lesz majd, ha hazajön hozzám októberben pár napra, és azt is megbeszéltük, hogy ma keressük egymást fél 9 tájékán, mert akkor végez a melóban. Így is volt, hívtam, de nem vette fel a telefonját. Mindenki azt mondta, tuti, hogy alszik, mert ma nyűgös volt a melóban. Igenám, de megtudtam, hogy hamarabb hazament, lement a barátjához, elküldött egy pár mailt, letöltött egy filmet és hazament. Netközelben volt, nem írt annyit sem, hogy szia, pedig tudja jól, hogy mennyire várom, hogy jelentkezzen. Szerintetek mit tegyek? Ha hisztizek, akkor az lesz a baja. Viszont szerintem jogosan várom el, hogy néha üzenjen, hiszen három országnyira vagyunk egymástól. Miért volt az, hogy az elején szépeket írt, szinte megőrült értem, most meg így eltűnik?
2014. aug. 13. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Most a telefonja romlott el.
2014. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, az nem, csörgettem mind a 2-t.
2014. aug. 13. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, ez az első eset, hogy nem üzen?
2014. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az első. Nekem leginkább az fáj, hogy ma hamarabb végzett, netközelben is volt, filmet töltött le, ergo nem futott, és nekem nem írt, nem üzent, nem hívott... semmi. Pedig eddig amióta eljöttem Tőle minden nap írt, keresett, hívott.
2014. aug. 13. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan érzésem volt, mintha skizofrén ember levelét olvasnám :D Viccet félretéve, én nem látok túl sok esélyt a kapcsolatra. Nagy a távolság, stb. Hát majd meglátod hogy áll hozzád.
2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"néha üzenjen" vs. "minden nap írtunk, hívtuk egymást" LOL


"Ha hisztizek, akkor az lesz a baja." Akkor ne hisztizz! Teljesen normálisan hangnemben, nyugodtan is meg lehet beszélni, hogy neked rosszul esett, hogy nem keresett, amikor megígérte, és szépen megkéred, hogy legközelebb inkább ne ígérjen semmit, ha nem biztos benne, hogy be tudja tartani. Ennyi, totál felesleges emiatt hárpiázni.


"Én azért erőmön felül mindent megteszek azért, hogy csak egy picit beszéljek Vele." És ha így folytatod bele is hülyülsz. Nyugodtan lazíts te is, nincs abban semmi, ha néha azt mondod, hogy "ne haragudj, holnap nem tudunk beszélni, mert [ilyen-olyan programom van]." Egyrészt neked is jó, ha nem adod fel a szociális életedet miatta, másrészt a pasas is kényelmetlenül érezheti magát, ha túl sok mindent feladsz miatta (tudod "ragadós" "levakarhatatlan" "mamusz" meg ilyenek).

2014. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!