Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 17 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 17 évesen nem volt még barátnőm? Hány éves kortól ciki? Lent a sztori

Figyelt kérdés

Igazából volt 2 csajom 13 évesen, de az nem igazán nevezhető kapcsolatnak, kb meg se fogtuk egymás kezét...Igazi, komoly kapcsolatom nem volt, még nem is smároltam.

Tudom, hogy csomóan azt írnátok, hogy "ez nem gáz" meg "nincs megszabva, hogy mikortól gáz", de egy bozonyos életkor után szerintem ez igenis ciki. Főleg, hogy én szeretnék barátnőt, de azt se tudom, hogy kezdjek bele. És egyre gázabbnak érzem magam az idő előrehaladtával, mert a nálam 1-2 ével fiatalabb haverjaim nagy része is nagy csajozós, szexel stb, hát még a velem egykorú haverjaim... ráadásul nem érzem, hogy tetszenék a csajoknak, hiába vagyok magas, és sportos alkatú, a fejem ronthatja el az összképet. Úgy érzem ha így folytatom, 20 éves koromban is szűz leszek, vagy akár még 25 évesen is. Mi a teendő?



2014. aug. 14. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 f vagyok énis ugyanebben a cipőben irhatasz ha gondolod keseregjűnk együtt.
2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehol nincs definiálva hogy hány évesen ciki még szűznek lenni. Mindenki döntse el magának hogy hány évesen ciki, ne mások véleményére alapozz. Ne csak azért hajtsd a csajokat hogy elveszítsd a szüzességed. Egyébként valszeg ezért is nem jön össze mert ezen görcsölsz.

Amúgy meg senkinek nem kell tudni hogy szűz vagy.

2014. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem gáz, és tényleg nem gáz semmi, nem igazán a te hibád, tehát felesleges gáznak érezned

amúgy meg ha csajoznál biztosan lenne barátnőd :) keress egy havert és mennyetek csajozni, mondjuk strandra, vagy akár utcán, bevásárlóközpontba, nézz ki egy lányt, és csak úgy kezdj el vele beszélgetni, a többi jön magától, amikor eléred, hogy érdeklődik, vagy csak tetszel neki vagy bármi ami esélyre utal, akkor hivd meg egy üditőre, vagy ha nem ér rá, akkor hivd el randizni

2014. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem sok mindent tudsz tenni. Max. hogy eljársz bulikba, próbálsz ismerkedni. Ha meg így sem sikerül, akkor ez van, rengeteg srác szűz még 25 évesen is. Sőt, van aki egész életében nem talál magának párt. Én is 17 vagyok, és nekem sem volt még soha, de én nem is akarok még egy jó 8 évig.
2014. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nekem nem a szüzességem elvesztése a fontos, ha találnék egy kedves, aranyos, cuki (esetleg még szép is) barátnőt, és összejönnénk, akkor ha akarná, tudnék még várni a szexszel 1 évig is. Nekem fontosabb, hogy találjak valakit aki szeret, és odabújik hozzám.
2014. aug. 14. 09:23
 6/11 anonim ***** válasza:

hehe......

majd 21-22 évesen írj ide, hogy sikerült-e valami. :D :D :D

2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2014. aug. 14. 10:09
 8/11 anonim válasza:
Ne otthon ülj, azt tanácsolom. Nem fog az ablakodon bekopogni a szerencse. Indulj el, ismerkedj, beszélgess :) Ha merész vagy, akkor vakrandikra is elmehetsz :D
2014. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hello,én is igy vagyok, de azt mondom, hogy a nálad is fiatalabbak akik azt mondják hogy szexelnek meg mindent csinálnak, az vagy igaz vagy sem szerintem, azt mondja mert senki nem kér bizonyitékot.... szoval mindenki nem mondja az igazat sőt.. ajánlom neked is hogy probálj a csajokkal találkozgatni és összejön továbbá probáld elfogadni magad ;)
2014. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felőlem beszélgethetünk ha szeretnéd :) 15/L
2014. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!