Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után már kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után már kiszeretett belőlem, azt mondja, hogy semmi probléma velem, csak már nem szerelemből szeret, ezért elhagyott. Azóta már mást szeret. De minden szerelem átalakul szeretetté, nem?

Figyelt kérdés

Mindig elfogja hagyni azt akit mar nem szeret szerelemmel?

Egyébként lelkitársak voltunk, és én azt gondoltam, hogy átalakult a szerelem mély szeretetté.. De ezek szerint nem.


2014. aug. 14. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Brokkolihoz és a 4-eshez csatlakozom.

Volt ilyen barátnőm, aki "már nem szerelemmel szeretlek" indokkal elhagyott.

Az újért, izgalmasért utánam (sőt még velem nem zárta le a kapcsolatot, csak miután tuti befutó lett a következőnél - gratulálok) egy olyan srác karjaiban kötött ki, aki mint kiderült sokféle bódítószert használt (azért nem drogot írok, mert ilyen csavarlazítót és társait nyomott, kivéve ha pénzes ismerősei meghívták némi keményebbre), és mikor a volt barátnőm elmondta neki, hogy szakítani akar, akkor lekevert neki egy pofont. Hozzám jött (volna!) szörnyülködni, de elhajtottam: ő választotta...gonosznak tűnhet, de volt káröröm részemről rendesen.

Azóta volt pár barátja. Köztük kifejezetten rendes emberek is.

Aki (ésszerű keretek között) a tenyerén hordozza, az neki unalmas lesz egy idő után, a bumburnyákokat pedig az agressziójuk miatt nem tudja hosszabb távon elviselni, legalábbis én ezt látom.

Van ilyen ember sajnos, el kell fogadnod, vége. Éld a saját életedet, és ne foglalkozz vele többet :)

2014. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
igen átalakul de az a mély szeretet sokkal jobb érzés minta szerelem és idővel egyre mélyebbé és erősebbé válik ha tényleg szeretitek egymást egy 14 éves házas 42/F
2014. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14 éve*
2014. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
egyébként az igaz szerelem több mint egy érzés összetározás hűség tisztelet valószínűleg ő csak önmagát szerette benned.
2014. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyugi! Pár hónap, és lesz másik! :) Nektek könnyű bepasizni!
2014. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
csak nekem nem kell másik :)
2014. aug. 14. 13:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Kelleni fog másik, hidd el. Mi 5 és fél év után mentünk szét a párommal, mert már nem szeretett szerelemből. Azt mondta, neki az kell, a rózsaszín köd. Próbáltam meggyőzni, hogy valójában a szeretet, bizalom és egymás becsülése tartja össze a kapcsolatokat, a szerelem idővel elmúlik. Annyit felelt, hogy akkor minden párját el fogja hagyni, nem érdekli. Próbáltam helyrehozni, hónapokat küzdöttem, majd pár hete megértettem, hogy vége. Szétváltunk és barátok maradtunk.
2014. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!