Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom meleg? (és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Docc kérdése:

A volt barátom meleg? (és ha igen akkor miért keres)

Figyelt kérdés
Szóval jártam egy fiúval(9 évvel idősebb) és úgy alakult, hogy a korkülönbség miatt szakított velem...de azóta is kb hetente felhív, nagyon furcsán viselkedett mikor együtt voltunk, de akkor ez nem tűnt fel.Nem nagyon akart érintkezni,és ha úgy alakult akkor is kb lecseszett.A lényeg, hogy szerintetek meleg-e és ha igen akkor mit akar még tőlem ?

2014. aug. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a korkülönbség miatt szakított akkor az is benne lehet a pakliban hogy amiatt nem nagyon akarta ezt a dolgot. Hány évesek vagytok?
2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 17 ő 25 ,az édesapja tett egy megjegyzést erről, és azután 2 nappal szakított...
2014. aug. 14. 14:17
 3/9 anonim válasza:
Lehet, csak azert szakitott, illetve volt tavolsagtarto veled, mert nem erezte jonak, hogy ennyivel fiatalabb lánnyal van. Mindezek ellenere meg erdekled.
2014. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a korkülönbség miatt szakított veled és valószínűleg ezért is viselkedett furán

ebből nem tudom te honnan veszed, hogy meleg lenne

2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez mèg nem jelenti hogy meleg..

De mit akarsz 1 nálad 9 évvel idősebb pasitól? :o

2014. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez így elég egyértelmű. A személyiségedet kedvelte viszont nem tudta túltenni magát azon hogy ilyen fiatal vagy azért viselkedett úgy ahogy mert a saját lelkiismeretével nem bírt volna el ha megteszi.
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm szerint a gesztusai nagyon olyanok voltak és édesapámban is felmerült...azért vettem fontolóra, én sem gondoltam rá korábban.És hogyha valaki együtt van valakivel én azt hiszem olyan lelkiismeret furdalása nem lehet...
2014. aug. 14. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

De lehet, ha gyerekkel jár. Ő így kezelte...

Keress egy fiatalabbat!

2014. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért nem tőle kérdezed meg? ezt sose értettem... amikor jártatok, akkor is ezzel volt a gond és akkor se beszéltétek meg?
2014. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!