Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azzal el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azzal el lehet rontani egy párkapcsolatot, ha túl sok szabadságot ad az ember a másiknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny fajta. Biszexuális vagyok, és általában együtt nézzük meg a csajokat. Nem zavar, ha a barátomnak vannak nőnemű barátai. Nem akarok állandóan a szájába lenni, ha csak hetente egyszer talizunk, nekem az is teljesen megfelel, legalább van mit várnom. Nem kérem állandóan számon mikor-kivel van. Mindig megkapom, hogy nem szeretem eléggé a másikat, mert nem akarok belépni túlzottan a magánszférájába. Szerintem, aki megakar csalni, az úgyis megteszi...korlátok ide-oda. L/21

2014. aug. 15. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Picit azért éreztetni kell vele, hogy hozzád tartozik. Ez most konkrétan olyan, hogy van egy barátnője, de egyáltalán nem foglalkozik vele. El lehet rontani, igen.
2014. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam inkább azzal, ha túl kevés szabadságot hagy.
2014. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Foglalkozok vele, ha szeretné heti 4-szer is tudunk találkozni, meg ott vagyok, amikor kell. Megyünk mindenhova. Csak fontosnak tartom, h mindkettőnknek megmaradjon a tere.
2014. aug. 15. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen kapcsolatra lenne szükségem, csak éppen nehéz olyan lány találni, aki nem féltékeny.

Ha ő a megfelelő személy a számodra, akkor nem teszi tönkre; ha meg nem, akkor úgyis mindegy...

2014. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt szoktam megkapni, hogyha szeretem, akkor minden percben vele akarok lenni. Nyilván...csak van munkám, barátaim, családom...


Ti olyan párt kerestek, aki elfogadja az életeteket mindennel együtt, és a részese lesz, vagy akivel együtt egy új közös életet hozhattok létre?

2014. aug. 15. 01:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyat keresek, aki elfogadja, hogy szükségem van az egyedüllétre, van munkám, életem, meg általában: nem akarok 24/7 vele lenni, és ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem...
2014. aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, vannak ridegebb típusú emberek akik nem igénylik annyira a másik közelségét. Te is ilyen típus vagy. A barátod viszont ragaszkodó, mivel megkaptad tőle, hogy nem szereted eléggé mert nem törődsz vele annyit, amennyit ő igényelne...


Szerintem egyszerű: nem illetek össze, mert más típusú emberek vagytok.

2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!