Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok a barátnőmmel fél évvel a szakítás után is?

Figyelt kérdés
Kezdetben elég sokat gondoltam rá és álmodtam vele de ez a szám elkezdett csökkenni de most megint előjött.

2014. aug. 15. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs barátnőd, azért...


De te még szerencsésebb vagy mint én. Én is elcsesztem azzal, hogy rosszkor gondoltam rá.

2-3 hónapja szakítottunk, de amióta pasija van rendszeresen eszembe jut evés közben és lefekvésnél ahogy más dugja meg.

És a probléma leginkább az, hogy miért pont evés és lefekvés közben, alvás előtt?


Te inkább örülj, hogy csak álmodsz vele. Nekem a szervezeten borult fel a büdös r..anc miatt. :)

2014. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eleinte én is felfordultam :D

Minden lefekvés előtt és felkelés után is :/

2014. aug. 15. 06:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt azzal orvosolom, hogy mindig beszélgetek valakivel, vagy telefonon, vagy skypen, vagy TS-en, ha itthon vagyok. Vagy találkozom valakivel, beszélgetünk, kimegyek a bmx pályára, futok, edzek, stb. De legjobban a csajozás segít. :DDD Nehéz úgy az exedre gondolni, ha van más akihez vonzódsz.
2014. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egész nap ő jár az eszemben, az idegtől néha alig eszek, a felsőtedtem összevissza fáj. Engem úgy "cserélt le" 1,5 hónapja a másik fiúval már volt a horvát tengerparton nyaralni úgy hogy 16 éves, mi 3 évig voltunk együtt egyszer sem aludhatott nálam biztos azért mert az új srác 20 éves én meg csak 18. Az egész nyaram szar volt alig csináltam valamit 8 kilót fogytam. 18/f
2014. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első néhány szakításnál én is így voltam vele. Szar érzés, persze... De nem éri meg egy nő sem. Ha kell már csak azért is, mert makacs vagyok és ha éhes vagyok ha nem kaját tömök olyankor magamba. :) Már valamelyest tudok normálisan enni, de nem fogytam egy kilót sem. 1 évvel ezelőtt, amikor tartottunk egy egy hetes szünetet én 4 nap alatt lefogytam 12 kilót. Érdekes volt 73-ról lefogyni 61-re. Most vagyok 72 kiló. 75-nél tovább képtelen vagyok menni, egyszerűen bármit eszek, bármit csinálok nem tudok elhízni. És ez nekem így jó. :P
2014. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vok , én 68-69 voltam 4-5 nap alatt lementem 60-61-re amikor szakitottunk , amikor nagyon rossz volt utána még 59 körül is jártam most 62 vagyok nem nagyon megy a hízás
2014. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És énis sokat álmodtam vele velük, rossz volt erre ébredni. Este nem szabad rágondolni akkor feküdj le ha már ülve is elaludnál.
2014. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de sokat olvastam a témáról. Én 8 hónapja szenvedek a szakítás után, és végigmentem a szakaszokon, amiket szokás mondani, eljutottam az elfogadásig, de ezekből a szakaszokból nagyon könnyű néha visszaesni.


Én pl. néha sírva ébredek, de már nem minden reggel, szóval...van ez így. Ne keseredj el, néha vissza kell lépni egyet, hogy lépjünk előre hármat.


Érdekes ez az evés, de nekem is mindig evés, szex, lefekvés előtt jut eszembe az exem, és elmegy a kedvem mindentől. Szerintem az lehet az oka, hogy örömöt okozol magadnak, amitől bűntudatod lesz, elszomorodsz, hogy nem vele vagy.

2014. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!