Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a párom gyerekét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a párom gyerekét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy hét éves lánya aki szerencsére ritkán jön hozzánk mivel az anyja nem igazán engedi.

Én nem szeretem amikor nálunk van a gyerek.

Ráadásul a párom fizetéséből ami havi 60000 ezer forint 20000 forint gyerektartást is vonnak. Párom nagyon szeret engem.


2014. aug. 15. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudtad előre, hogy van a kislány nem?

Ez nem egy olyan dolog, hogy nem egyértelmű...

Egy haverom volt ilyen, fél évig tök jól meg volt a csajával, aztán azt mondta azért szakít mert a csaj dagadt..

Amúgy annyi kiló volt első perctől fogva, nem dagadt csak kicsit molett...

A lényeg, hogy előre kell gondolkodni, ha szereted a párod akkor így is el kell fogadni..

Amúgy meg egy kicsi lány nagyon kedves és bájos, ismerd meg, játszatok együtt, menjetek moziba, egyetek egy rakás csokit, vegyél neki hörcsögöt amit a párodnál tartotok, a legjobb barátnőd lesz... :))

Nekem volt olyan párom akinek 5-éves kislánya volt, annyira megszerettük egymást, (a párommal nem egyeztünk) hogy szinte csak a kis csajszi miatt mentem minden hétvégén..

2014. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minek összejönni olyannal, akivel nem akarsz? Minek egyáltalán összejönni gyerekes pasival, hogy ha nem tudod elfogadni a gyerekét? Idióta.
2014. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A kerdes nem kamu! Vagy ha megis jol beletrafalt a gyerektartas osszegebe."


Azért ez annyira nem nagy teljesítmény, hogy emiatt ne lehessen kamu!

Mi van pl. egy unatkozó kistinivel, aki pontosan ennyit kap a különélő szülőjétől...?

2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!