Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok van barátnőm akivel minden nagyon jó. De pár hónapja elkezdtünk beszélgetni az exemmel. Párszor találkoztunk 1szer együtt aludtunk összeölelkezve. Nem volt szex meg semmi mert nem akartam megcsalni a barátnőmet. Exemmel nagyon jó barátságban maradtunk.
2014. aug. 15. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megfogod csalni,ez arra utal,szerintem álítsd le magad.Vagy szereted az exedet csak nem vallod be magadnak,de tuti hogy ebből nem sok jó fog kisülni.
2014. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülni fog neki a jelenlegi,ha megtudja! Márpedig egyszer minden kiderül... Nem értem,ha más kell,miért szenved mindenki,miért nem lehet a szemébe mondani???
2014. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De nem csalom meg. Minden rendben van a párommal a szex is jó.
2014. aug. 15. 10:07
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátnőd.
2014. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Neki nem mondtam el. Félek nem értené meg. Pedig tényleg nem csalom meg.
2014. aug. 15. 10:09
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez érzelmi megcsalás, nálam legalábbis biztos. Szerinted egy jó barátság arról szól, hogy ölelkezve együtt alszunk, és titokban találkozgatunk? Az, hogy ő az exed csak hab a tortán. Gondolj bele abba, neked hogy esne, ha a barátnőd az egyik haverjával csinálná ezt.
2014. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
MEG FOGOGD,nem azt mondtam hogy megcsaltad,hanem hogy megfogod,és látszik hogy szerelmes vagy még az exedbe.Együtt aludtatok,öszeölelkezés,ezt te nem érted meg,egy lánynak ez is sok.Ja és fiú vagyok.
2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi még nem, de aztán csak okosan!
2014. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes!

Nem tisztességes sem az új sem a régi kapcsolatoddal szemben..

Ha érzelmileg függsz az exed-től, minek az új?

Hanyagold az exet mert ha kiderül a kapcsolatodnak annyi, lehet szex nem volt, de egy sima találka is megcsalás, nem még egy együtt alvás..

Ha meg az ex kell akkor szakíts, de ne okozz fájdalmat!!..

2014. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mered elmondani a barátnődnek --> tudod, hogy kivágna, mint macskát szarni.

Ez már félig megcsalás.

2014. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!