Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok van barátnőm akivel minden nagyon jó. De pár hónapja elkezdtünk beszélgetni az exemmel. Párszor találkoztunk 1szer együtt aludtunk összeölelkezve. Nem volt szex meg semmi mert nem akartam megcsalni a barátnőmet. Exemmel nagyon jó barátságban maradtunk.
2014. aug. 15. 10:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon meghatódtam... Annyira szereted, hogy még a telefont se veszed fel az exednek??

Te egy HŐS Vagy!

Már bocs, de így akkor még hülye is vagy, nemcsak bizonytalan érzelmileg, mivel hogy még mindig nem győztél meg ezzel sztem senkit, hogy tényleg Csak a párod szereted.

Ja és pont így szokott kezdődni egy megcsalás: barátkozni az ex-el, átölelni, titokban telefonálni, együtt aludni.... Csak 1 lépés már...

2014. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Eleve az gáz, hogy nem tudod ezt felmérni kérdező és a kérdésben is mentegetőzöl. Aki pedig ezt teszi, az önmagát vádolja, tehát te is tudod, hogy okkal mentegetőzöl. Magyarul szereted az exet. Legyél ember és férfi, állj oda a barátnőd elé, és mondd el ezt neki. A döntés rajta áll.
2014. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom felrúgni a jól működő kapcsolatomat a bizonytalan exért akivel egyszer már nem működött. Mindig szeretni fogom az exemet akárkivel is vagyok. Most meg van egy stabil kapcsolatom.
2014. aug. 15. 12:01
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnőd sajnálom... Megérdemelné, hogy közöld vele, hogy még szereted az exedet nem gondolod?
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, én már tudom ki a barátnőd, és hogy te is ki vagy. Van 1 heted, hogy elmond neki, máskülönben bizonyítékokkal alátámasztva én mondom el a barátnődnek a szitut. :)
2014. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok.Nem tudsz túllépni ez a bajod,de ennek meglessz a böjtje.
2014. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Megcsalasnak mert ha az exed hianyzik es inab vele alszol mint a baratnoddel -.-
2014. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen az, és kidobnálak a barátnőd helyében ha megtudnám...
2014. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!