Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok van barátnőm akivel minden nagyon jó. De pár hónapja elkezdtünk beszélgetni az exemmel. Párszor találkoztunk 1szer együtt aludtunk összeölelkezve. Nem volt szex meg semmi mert nem akartam megcsalni a barátnőmet. Exemmel nagyon jó barátságban maradtunk.
2014. aug. 15. 10:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Soha nem szerettem annyira senkit mint az exemet ezt aláírom. De sokat veszekedtünk a legrosszabbat hoztuk ki egymásból. Nem jönnék vele össze újra. Főleg hogy a jelenlegi barátnőm egy főnyeremény. Nagyon jól megvagyunk. Exemmel barátokként jobbak vagyunk mint párként.
2014. aug. 15. 10:26
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem számít megcsalásnak, (legalábbis nálam nem), csak azért képzeld el ezt fordított helyzetben... Én például nem örülnék, ha ezt tenné a barátom, és azt javasolom, tartsd titokban, mert nagyon megbánthatod ezzel a barátnődet.
2014. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom már hogy meggyőzni azt nem fogunk.. :/

Akkor ragaszkodj mind kettőhöz, és majd rájössz, megtapasztalod a saját bőrödön, csak ne legyen túl drága a tanuló pénz amit vagy így vagy úgy , de megfizetsz, a következetlenséged miatt..

2014. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted?! Összeölelkezve aludtál az ex csajoddal, szerinted ez mi, ha nem megcsalás? Szomorú, hogy egyesek mennyire nem tisztelik az állítólagos szerelmüket :(

Undorító vagy, megérdemled, hogy szakítson veled a barátnőd.

Különben meg csak képzeld el, hogy ő alszik összeölelkezve, mosolyogva az ex barátjával...Na, kicsit sem fáj a gondolat?!

2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Várom azt a pillanatot, amikor a bnőd rájön és kivág. :D
2014. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd aludna összeölelkezve az exével te minek neveznéd ? Jól esne ?
2014. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag MÉG nem csaltad meg, de így megfogod. Hiába jó a kapcsolatod a pároddal. Ez a helyzet azt bizonyítja, hogy Te többet akarsz. Vagy az exed akar többet, egyik sem jó.
2014. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,ha szereted a barátnődet,akkor az exedet felejsd el,mondom csak rossz sül ki belőle.Amúgy látszik nem tudsz továbblépni,valószínű hogy ebbe a kapcsolatba is azért mentél bele a jelenlegi barátnőd miatt,hogy elfelejsd az exedet ami nem jött össze.Csak tagadod magadnak az igaszságot.De egy kérdés,szereted a mostani barátnődet?Mert ezt nem mondtad sehol csak azt hogy főnyeremény,az meg nem egyenlő a szerelemmel.
2014. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szeretem a jelenlegi bnőmet. Aranyos lány. Nem akarom megbántani. Ezért ha akkor hív az exem amikor vele vagyok nem veszem fel a telefont.
2014. aug. 15. 11:23
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem a jelenlegi bnőmet. Aranyos lány. Nem akarom megbántani."


Nem tudom, ki hogy van vele, de ha valakibe én őrülten szerelmes vagyok, nem így beszélek róla. Ő jelenleg csak egy cuki papucsállatka számodra, aki végül is megfelel, ezért nagy kegyesen vele vagy - legalábbis nagyon ez süt át az írásaidból.

2014. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!