Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a szerelme mast szeret? Hogy lehet ezt kibirni?

Figyelt kérdés
Egyik haverom altalaban iszik, szerinte ez a megoldas, de en nem akarok..
2014. aug. 15. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Találsz valami hobbit, úgy lefárasztod magad, hogy erőd se legyen gondolni rá vagy keresel màst stb.

Csak te tudhatod, mi lenne jó megoldás számodra:)

( Az ivàst tényleg kerüld)

2014. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak gyenge ember iszik,és csak az nyúl hozzá a piához!Tehát legyél erős, és törödj bele,hogy ezvan!

Majd rájössz később, h lesz ettöl nagyobb gondod is, és hogy csak akarat erőt kell vegyél magadon!

2014. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én halálra kerestem magam pár hónap alatt, amit a barátnőm mellett nem tudtam megtenni és hirtelen elkezd velem barátkozni újra...

Hobbi és hogy kitűzöl egy elérhető célt magad elé sokat segítenek. Még az is segít, hogy az egyik haveroddal beszélgetsz a dologról (egy normális haverral). Menj közösségbe, idővel megoldódik.

2014. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!