Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy kapcsolat, ha elvileg én vagyok az ideális főállású barátnő?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra játszódik le velem ugyanaz: ismerkedek egy sráccal. Randizunk. Az egekig magasztalnak, hogy szép vagyok, okos, kedves, házias, sosem gondolták volna, hogy egy ilyen lányhoz szerencséjük lesz. És valahol a 3.-4. randi körül belép egy másik lány a képbe valahonnan a fiú múltjából, aki laza erkölcsű, balhés, ingatag, és fájdalmat okozott csak a srácnak. De mit csinál? Visszamegy hozzá. Én meg fogadjam el a sajnálkozó mosolyt, és "maradjunk barátok", amivel jól megforgatják a kést a szívemben. Nézzem végig, ahogy "boldogan" együtt vannak egy ribizlivel, aki megint csak padlóra teszi őket.

Miért az ilyen fiúkat fogom ki? Mind olyan rendesnek, őszintének tűnik. Nem külső alapján választottam őket, de már úgy látom, hiábavaló a belsőt értékelni, ha úgyis fájdalmat okoznak...

Hol hibázhatok? Vagy miért ilyenek? Nagyon rosszul esik.

19/L



2014. aug. 15. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú egyforma, ezt jegyezd meg kérdező


Elöbb utóbb össze fog jönni a dolog, hajde!

2014. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet. Nem akarlak elbátorítani, de meg kell tanulnod helyén kezelni a bókokat. Léteznek kevésbé szép, és egyenesen csúnya lányok is, akik emellett még buták és igénytelenek. Mégis mit gondolsz, őket mivel traktálják a randikon? Szép vagy, okos vagy, elbűvölő vagy. Ez a bókok lényege, hogy a másikat pozitív, előnyös jelzőkkel illeted. Számomra annyira semmitmondóak ezek a szavak, hogy ha nő lennék én már megőrültem volna tőlük. Szóval nem tudhatod, hogy pontosan mi a baj, ha a srác nem mondja el. Mi pedig végképp, mert nem ismerünk téged. Már persze, ha veled van a "baj", ami egyáltalán nem biztos. Csak azért írtam ezt le, mert már kicsit irritál, hogy az emberek ilyen primitív, egzakt dologként kezelik a párkeresést meg az emberi viselkedést. Mintha valami alsós matekegyenlet lenne, amire felüthetjük a munkafüzet hátuljában a képletet, aztán meg van oldva. Én arra tippelek, hogy fiatal vagy még, és ebben a korban a fiúk még nem állnak készen egy komoly párkapcsolatra. A fájdalommal, amit a másik nőstény okoz, meg ne érvelj, mert rengeteg embernek szüksége van rá. A fájdalomtól ugyanis érzik, hogy életben vannak. Felkavaró és intenzív, még, ha rossz is.
2014. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A lányok többsége is ilyen, de szerencsére nem mindenki. Majd egyszer találkozol egy megfelelő fiúval. Gondolj bele: nagyon kevés normális ember van, mennyi az esélye, hogy találkozol az egyikkel?
2014. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ők tudnak dugni te pedig nem.
2014. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyannal randizz, aki már túl van az előző kapcsolatán.
2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz helyen keresel partnert? Ha már sokszor megtörtént ilyesmi akkor lehet hogy ez a helyzet, vagy csak erős az anyai ösztönöd és úgy érzed a te feladatod segíteni a srácokon, "meggyógyítani" őket, ezért ignorálod a jeleket amik arra utalnak, hogy nincsenek túl az exükön.
2014. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!