Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Beleőrülök

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Beleőrülök

Figyelt kérdés
3éves kapcsolatnak lett vége,hogy miért? vàlaszt nem kaptam rà! Most ott tartunk,hogy útàl és gyûlöl,làtni sem akar,de viszont terrorban tart lelkileg ...zsarol egyfolytàban, ...melette kikezdett a kolleganõmmel akinek hazugsàgokat mondd,persze a nõ meg mondja mindenkinek a munkahelyen ami nem is igaz,és e-mailban sértõbbnél sértõbb leveleket kapok Tõle!Tehàt mit tehetnék az ilyen helyzetben? Mert lelkileg màr nem birom! Én 26/N ( bocsànat a hibàkért,telóról vagyok)
2014. júl. 29. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel rágalmazásért, becsületsértésért, zaklatásért. Az email-ek éppen elegendő bizonyítékok. Ha kap egy figyelmeztetést a rendőrségtől, talán az is elég lesz, és leszáll rólad.
2014. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolat megszakítása. Levél azonnali törlése olvasás nélkül. Pletykára nem reagálni, mosolyogni magadban, nincs miért szégyenkezni, védekezni.


Fél év múlva lecseng, tán még hamarabb is. Az emberek nem rágják örökké ugyanazt a gumicsontot.

2014. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van benned annyi büszkeség,hogy nem süllyedsz le a szintjére,és nem foglalkozol vele,akkor könnyebb.Persze nehéz,kell hozzá jó pár hónap,míg feldolgozod,de neked kell erősebbnek és okosabbnak lenned ebben a helyzetben.
2014. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!