Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek adjatok tanácsot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot. Hogyan felejtsek el egy reménytelen szerelmet? 3 éve tart.

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont 3 éve tart, szintén viszonzatlan, fiú vagyok, semmit nem tudom már régóta a lányról, mégse tudom őt elfelejteni!
2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és az osztálytársa.
2014. aug. 14. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá,bár ez tudom,talán hülye válasznak tűnik;de próbáld lekötni magad mással.Majd idővel sikerül.Talán..
2014. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is volt már ilyen,úgyhogy tudom,hogy nem könnyű..
2014. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Majd ha már nem lesztek osztálytársak, és többet szinte nem látod:\ Ismerős sajnos.
2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos akk sem biztos, hogy elmúlik, ha már nem vagy az osztálytársa, és évekig nem látod... sztem igazán tényleg csak egy új, igazibb szerelem hatásos :)
2014. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pacsi kérdező és 1#,én is 3 éve baszakodok egy fiú miatt...már nem egy suliba járunk,de minden,kikúrt,napon,látom...már beteges volt hogy mennyire szeretem itt nem úgy értem hogy hazáig követtem,folyton az adatlapját figyeltem fb-n,hanem hánytam annyira hiányzott,megszédültem és majdnem összeestem amikor megláttam,nem ettem,1-2 órát aludtam,rendkívül agresszív lettem folyton verekedni akartam,depressziót mért nálam a pszihomókus,ami pozitív volt:elmúlt a tériszonyom és nem féltem volna leugrani bárhonnan...a tipikus nem alszom-nem eszem szerelmes érzések voltak nálam is csak kicsit magasabb fokozaton.Még kb 6 év és elköltözök innen.Talán akkor sikerül végre elfelejtenem...Az is lehet hogy egy középsuliba fogunk menni...na akkor tényleg megölöm magam...T.T


Na jó magamat azért nem :P...talán őt

2014. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én 15 éves koromban éltem át az első szerelmet 1 évig tartott, majd azóta is talonba tart (19/l, azt mondta, h időre van szüksége és élni akar de később felkeres). Volt azóta több barátom, de folyton sírtam miatta.

Ami segített az hogy elfogadtam, neki lett más és boldog. Szeretem csak nézni őket, a képeit/képeiket. Szeretem, hogy szerelmesek. Fogadd el te, fogadd el, hogy neked nem ő van megírva és ha sikerül harmóniában élni boldog leszel, ha boldog vagy meg megtalál a szerelem téged is. Talán nem lesz olyan, mint amit iránta érzel, de szép lesz ez is.

2014. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem, hogy nekem ő van megírva és, hogy Ő a nagy Ő.
2014. aug. 15. 21:43
 10/12 anonim válasza:
Én majdnem 5 évig voltam oda reménytelenül az osztálytársamért..de külön suliba mentünk. Ekkor majdnem beleőrültem a gondolatba hogy többet nem láthatom. Viszont megismertem egy másik fiút aki szeret, és mindent megad amit az a másik fiú nem adott meg :) Szóval csak idő kell, és jönni fog egy másik fiú
2014. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!